Astra 2.0 125kw problémy

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
lawer
Příspěvky: 16
Registrován: 24 led 2022, 18:58

Astra 2.0 125kw problémy

Příspěvek od lawer »

1. Mám asi problém, mám astru H 2.0t 125kw. Hrozně to v motorovým prostoru hřeje je to normální ?
2. Kdykoliv někam dál/10km/ dojedu a zastavím tam mi voda přes expanzku protíká jak blázen a to celkem dlouho. Všude v motorovým prostoru to bublá ?
Měl jsem to teď v servise s tím že bylo podpálené těsnění pod hlavou na 1 válci kanálek- píst.Vyměněno ale toto to co jsem psal to dělá i po výměně

Ozvěte se mi prosím kdo máte 2.0 nebo servisáci co mají zkušenost
zanechám tel. stačí napsat sms zavolám zpět
kontakt na mě Míra 735888700
Reklama
 

Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 1772
Registrován: 01 úno 2012, 09:35
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí

Re: POMOOOC !!! Ozvěte se mi kdo tu máte Astru 2.0 125kw

Příspěvek od Colommbo »

Ahoj! Zatím nikdo nereagoval, tož to zkusím já - víčko expanzky zajišťuje přetlak v chladící soustavě a tím zvyšuje bod varu chladící směsi. Pokud víčko (ventil v něm) nefunguje správně, směs vaří dřív, než by měla. Zkus jiné víčko... :idea:
Hadice ke chladiči jsou taky horké...? A nejsou (i po výměně těsnění pod hlavou) na omak tvrdé, nejsou z expanzky cítit výfukové plyny...?
W124 E320 R6 Coupé 1994
Uživatelský avatar
lawer
Příspěvky: 16
Registrován: 24 led 2022, 18:58

Re: POMOOOC !!! Ozvěte se mi kdo tu máte Astru 2.0 125kw

Příspěvek od lawer »

Víčko i expanska jsou nové , horké je uplně všechno- hadice tvrdé nejsou ,vodu to nehází,jestli jsou cítit výfukové plyny no uvidím včera jsem čistil expanzku protože předtím to samozřejmě šlo do vody takže všechno je smradlavý a šinavý.Povedlo se to krásně vymít tak uvidím: Dnes jedu delší štreku tak pak kouknu a doplním info.
Odpovědět

Zpět na „Astra H - Motory“