Navi 900 intellilink - Android Auto

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cinda
Příspěvky: 689
Registrován: 01 srp 2015, 10:09

Navi 900 intellilink - Android Auto

Příspěvek od Cinda »

Funguje. Musel jsem nejprve zastavit aplikaci, potom vymazat data, odinstalovat, restartovat mobil a znovu nainstalovat. Stáhni si poslední verzi.

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk
Astra K 1.4T 92kW innovation v plné palbě, NAVI900, bez AGR...
Antara 2.2
Omega 2.0
Reklama
 

Uživatelský avatar
mfilip
Příspěvky: 282
Registrován: 06 kvě 2017, 10:21

Re: Navi 900 intellilink - Android Auto

Příspěvek od mfilip »

Cinda píše:Ti "šťastní", kteří si koupili auto před červencem 2016 neměli funkci Android Auto nainstalovánu. Dotaz zní: Nechal si někdo Android Auto již doplnit, kde a za kolik to jednotlivé servisy dělají či nabízejí?
Rad bych takoveho videl. Dotazoval jsem se na Opel.cz a zde je odpoved:

------------------------------------------------------------------------
na základě prověření Vašeho dotazu na produktovém oddělení společnosti Opel nelze danou aplikaci dohrát formou softwarového zásahu, protože daný systém se změnil i po hardwarové stránce.

Proto bychom Vám doporučili kontaktovat kterýkoliv autorizovaný servis značky Opel z následujícího odkazu: https://www.opel.cz/tools/hledani-prodejce.html, kde mohou prověřit možnost výměny rádia za novější za účelem funkčnosti této aplikace ve Vašem vozidle a případně nacenit daný zákrok.
Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex A20DTE MR2015
Uživatelský avatar
Cinda
Příspěvky: 689
Registrován: 01 srp 2015, 10:09

Navi 900 intellilink - Android Auto

Příspěvek od Cinda »

To není pravda. Mám auto z ledna 2016. V létě 2017 mě servis udělal SW úpravu a AA mě funguje.

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk
Astra K 1.4T 92kW innovation v plné palbě, NAVI900, bez AGR...
Antara 2.2
Omega 2.0
Uživatelský avatar
Jmac74
Příspěvky: 16
Registrován: 24 čer 2018, 19:16
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Navi 900 intellilink - Android Auto

Příspěvek od Jmac74 »

Take potvrzuji ze AA funguje az od konce kvetna a starsi navi900 je treba preprogramovat/aktualizovat cena cca 1500 za licenci sw. Mam 4/2016 a po aktualizaci mam nove menu aa. Nyni verze aa 3.3 mne konecne funguje a nevypadava. Bohuzel tomtom nejde. Jen gm a waze.
Astra K 1.6 200 hp akt.
Vectra C 1.8 122 hp akt.
Vectra A 2.0 115 hp
Kadett E 1.6 75 hp
__________________
ScanMyOpelCAN
ObdLink
Torque
IJK
Příspěvky: 1
Registrován: 09 led 2019, 09:30

Re: Navi 900 intellilink - Android Auto

Příspěvek od IJK »

U všech infotainmentů s podporou Android Auto (tj. včetně Opláckých Navi 900 nebo 4.0) lze rozchodit zrcadlení obrazovky celého Androidu na obrazovku Infotainmentu, což umožňuje použití i zcela libovolné navigace (MagicEarth, Sygic, Navigon, Mapy.Cz apod.).
Má to pouze dvě zásadní omezení:
1) na telefonu je potřeba root, protože nastavení sahá do systému
2) podporuje zatím pouze verze Androidu 5 až 8 (což je ale drtivá většina).

Kromě Android Auto (lze stáhnout z Apkmirror) potřebujete pouze:
AAmirror https://github.com/slashmax/AAMirror/bl ... mirror.apk
a patch https://forum.xda-developers.com/attach ... 1544977053

Po instalaci všeho je třeba jednorázově spustit patch a povolit v něm AAmirror. pak lze patch smazat. Patch i AAmirror potřebují při prvním spuštění povolit root.
Poté lze vždy v aplikaci Android Auto přes poslední ovládací ikonu vpravo alternativně zvolit AAmirror, a po odemčení Android Auto máte na infotainmentu 100% zrcadlení obrazovky telefonu, včetně podpory dotyku, a zvuk (pokud v aplikaci neřeknete jinak) jde přes repro auta.
JirkaS1947
Příspěvky: 9
Registrován: 13 led 2019, 18:31

Re: Navi 900 intellilink - Android Auto

Příspěvek od JirkaS1947 »

Letos v lednu jsem koupil nový Opel Crossland X, v prodejně mi do mobilu (Honor 7C) nainstalovali nějakou special.app Android Auto ( verze 3.9.585063 release) a tak mi v autě na infotainmentu fungovaly navigace Googl map a Waze, k mé velké lítosti nešly Mapy.cz. Teď po cca 4 měsících jsem potřeboval Waze a zjistil jsem, že AA vyžaduje aktualizaci. Když jsem chtěl aktualizovat, dočkal jsem se info, že tuto app aktualizovat nelze a je nutné si stáhnout z Play Store nový AA. Ale který?? Dnes v autorizovaném servisu Oplu mi řekli něco v tom smyslu, že pro Opel žádná oficiální AA není a že mi s tím nepomůžou.
Tady na Fóru je kolem AA hodně článků, třeba že lze "rozchodit" i zrcadlení mobilu a tím mít dostupnou i navigaci z Mapy.cz .... jenže - jsem starej důchodcovskej knecht (vnuci říkají že lama) a nemám do toho odvahu.
A tak dotaz - byl by někdo z Prahy a okoli (cca 100 km) ochoten za přiměřený obolus to zrcadlení v mém autě rozchodit??
morgoth
Příspěvky: 339
Registrován: 27 úno 2016, 00:47

Re: Navi 900 intellilink - Android Auto

Příspěvek od morgoth »

Na play store se to stáhnout nedá, protože AA stále ještě není v čr oficiálně dostupné. Je potřeba stáhnout aplikaci z jiného zdroje - stačí v mobilu otevřít tenhle odkaz a nainstalovat stažený soubor https://www.apkmirror.com/apk/google-in ... /download/ (pokud se to nezačne stahovat samo, tak někde v prostřed stránky je modré tlačítko "DOWNLOAD APK. Soubor je digitálně podepsaný googlem, takže to je bezpečné)
Mapy.cz na AA nefungují bez nějakého dalšího hackování aplikace, do toho bych se nepouštěl.
Astra K HB 1,4T 110kW, Innovation, 02/2016
JirkaS1947
Příspěvky: 9
Registrován: 13 led 2019, 18:31

Re: Navi 900 intellilink - Android Auto

Příspěvek od JirkaS1947 »

Díky za rychlou reakci. Auto mám dneska v servisu na garanční prohlídce a tak to odzkouším zítra a dám vědět.
JirkaS1947
Příspěvky: 9
Registrován: 13 led 2019, 18:31

Re: Navi 900 intellilink - Android Auto

Příspěvek od JirkaS1947 »

Tak mi to nejde - po kliknutí na uvedený odkaz se dostanu na "Android Auto -Google Maps, Media .... (arm64-v8a)", ale to přímo ke stažení není, stahovalo se mi Anytime, nebo Revolut - ale to asi nebylo ono. Tak nevím, jsem jak říkají vnuci jsem LAMA. Poradíte ještě?? :? :(
morgoth
Příspěvky: 339
Registrován: 27 úno 2016, 00:47

Re: Navi 900 intellilink - Android Auto

Příspěvek od morgoth »

Je to to modre tlacitko mezi reklamami, je potreba nascrollovat dolu
Webp.net-resizeimage.jpg
Astra K HB 1,4T 110kW, Innovation, 02/2016
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Autorádia + navigace + elektronika“