Klárka - Astra K innovation

Zde představujeme svoje Astry K a dáváme k dispozici svoje poznatky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: Klárka - Astra K innovation

Příspěvek od sladas opc »

Tohle je vec ktere se po ukonceni zaruky bojim..aby matrixy nezacli delat problemy..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Reklama
 

Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Klárka - Astra K innovation

Příspěvek od Joska »

Taky, doufal jsem, že tohle se mi úplně vyhne. No snad to vymění a bude OK. Proto to i píšu na forum, kolik nás bude, aby si člověk dokázal udělat obrázek co nás případně čeká. budu prosit i o cenu aby člověk případně věděl.

Zatím jsem rád za záruku...(i když do prodloužené prý Matrixy stejně nespadají...)
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: Klárka - Astra K innovation

Příspěvek od sladas opc »

Me uz je menili dvakrat duvod ze se rosili..ted v pohode akorat ted jsem si vsiml ze mi uvnitr oxiduje ten chrom u jedne te "matice" od ktere se odrazi svit..viditelne jen z blizka asi jim to nahlasim..jinak jedno svetlo pry vyjde na cca 30 tisic a ledky asi vymenit nejdou kdyz odejde..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Klárka - Astra K innovation

Příspěvek od Joska »

o to jde, co všechno tam může odejít, o ledky se nebojím, ale zdroj, naklápění, samozřejmě i ten chrom....
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: Klárka - Astra K innovation

Příspěvek od sladas opc »

Naklapeni neni nic hrozneho..jsou to jen kloubky na naprave,ten chrom to je jen vyjimka..spis ten zdroj nebo nejaka jednotka no..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Klárka - Astra K innovation

Příspěvek od Joska »

tak jsem včera zažil super zážite, stojím si takhle večer na semaforech u rozfrézovvané silnice, blikne zelená, přidám plyn a auto se spíná, staví na zadní ale nejede - dupnu na brzdu, a to samé, auta troubí a ale Klára jak přibitá.
kouknu na displej - chyba ruční brzdy - červená a žlutá ikona, tak jsem ji chcípnul, nastartovala povolala se, ale kontrolka svítí dále. a chce servis....
ručka nefunguje, ale když chcípnu motor, tak se zatáhne, v pondělí servis.. :cry: záruka ..
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
Uživatelský avatar
westler
Příspěvky: 288
Registrován: 08 dub 2018, 10:46

Re: Klárka - Astra K innovation

Příspěvek od westler »

Naklapeni nejsou jen cidla na naprave, ale i ridici jednotka ktera vyhodnocuje sklon + motorky ve svetlech (ktere se u naproste vetsiny novych aut nedaji vymenit bez rozrezani zadni casti svetlometu). Zajimala by me kompletni cena za cely svetlo, vcetne vsech potrebnych jednotek atd... tipuju to tak 40-60tis/svetlo. Po bazarech (aukro, sbazar) se obcas nejaky svetlo objevi, ale bez jednotek... (no a je otazka jak jsou svetla a ridici jednotky kompatibilni, pripadne i se zbytkem ridicich jednotek auta). Nekdo veci znaly by mohl dat postup sparovani novyho svetla s autem, zda se musi neco kodovat do ridicich jednotek, kalibrace s kamerkou na detekci okolnich aut, atd. :-)

Jinak to s tou ruckou je teda pekny, tak snad to nebude nic sloziteho na opravu :-)
Astra K ST, 2018, 1.6T AT
EX Astra H, 2009, 1.6 Easytronic
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 443
Registrován: 20 črc 2016, 06:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Klárka - Astra K innovation

Příspěvek od Joska »

No když to otevíráš, tak další poznatek (protože se světly jdu na diagnostiku taky, tentokráte alene chyba naklápění, ale chyba nastavení. - a prý v pravém světle je elektronika pro obě světla...jinak to mi svítilo asi 3 dny a od té doby nic.

Nemění to nic na tom, že mě to lehce rozlaďuje vč. informace o Onstaru. Fakt zlatá 105ka,sice s ní nebylo tolik srandy, ale opravit šla po cestě díly z "pangejtu".
Astra G -1,6 SZR, prostě Barča
Astra K - 1,6 CDTI (81kW) Innovation
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Auta členů a RECENZE“