Opel Vectra C Angel Eyes + HID kit

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
diemkej
Příspěvky: 6
Registrován: 23 říj 2014, 18:59

Re: Opel Vectra C Angel Eyes + HID kit

Příspěvek od diemkej »

Ahojte chlapi.

Tiež plánujem kúpu nových svetiel pre moju VeCe a chcem ísť do Angel Eyes. Chcel by som sa však opýtať, aké sú v tých krúžkoch žiarovky a či sa dajú vymeniť. Originál žltá farba sa mi nepáči a tak by som si to rovno vymenil za biele. Dá sa to?

Vďaka. ;)
Opel Vectra C | 2.0 DTI (Y20DTH) | 74kW | 12/2004 | W0L0ZCF6951040768 | alias Miky
Reklama
 

Uživatelský avatar
qvadro
Příspěvky: 27
Registrován: 30 pro 2011, 10:46
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Opel Vectra C Angel Eyes + HID kit

Příspěvek od qvadro »

Zdarec. Jasne ze to jde vymenit mam je uz nekolik let. Dal sem tam bile ledky. :) problem je ze maj jiny odpor tim padem sem tam problikavaj. Ale baterce to nijak neva. Urci by se to dalo nejak vyresit nejakym odpurkem ale to neresim:)
Opel Vectra C 2.2DTI, 92kW, r.v.2002 ...... :-) :-P
Brembo SV
Příspěvky: 268
Registrován: 14 čer 2015, 10:28

Re: Opel Vectra C Angel Eyes + HID kit

Příspěvek od Brembo SV »

tie Angel Eyes svietia ešte menej ako originál. Ešte som od nikoho nepočul,že by mu AE svietili na akomkolvek aute lepšie,ako originál svetlá. Kamarát mal na Astre AE a s holgénkami to bolo o držku. Svietili ozaj mizerne.
Uživatelský avatar
qvadro
Příspěvky: 27
Registrován: 30 pro 2011, 10:46
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Opel Vectra C Angel Eyes + HID kit

Příspěvek od qvadro »

Je asik pravda že je to slabší ale to se vyřeší silnější žárovkou. Zatím sem všude vždy dojel.
Opel Vectra C 2.2DTI, 92kW, r.v.2002 ...... :-) :-P
Uživatelský avatar
diemkej
Příspěvky: 6
Registrován: 23 říj 2014, 18:59

Re: Opel Vectra C Angel Eyes + HID kit

Příspěvek od diemkej »

Rozmýšlal som, že do šošovky by som dal buď HID 4300k alebo Osram Nighbreaker a tie by som používal len ak by bola potreba. Angel eyes by som používal len ako denné svietenie. Koľko žiaroviek osvetluje angel eyes krúžky?

A s tým preblikávaním mi to robí aj teraz keď mám v parkovačkách LEDky. Každopádne chcem meniť svetlá, pretože moje sú v hroznom stave. Zažltnuté plasty, zahmlené šošovky, škrabance, na jednom mám zlomený spodný úchyt, rosenie z vnútra. Nechce sa mi riešiť ich oprava a tak chcem ísť do nových.
Opel Vectra C | 2.0 DTI (Y20DTH) | 74kW | 12/2004 | W0L0ZCF6951040768 | alias Miky
Uživatelský avatar
qvadro
Příspěvky: 27
Registrován: 30 pro 2011, 10:46
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Opel Vectra C Angel Eyes + HID kit

Příspěvek od qvadro »

No. Takže jeden kroužek=4 ledky. A jako denní svícení to moc není za slunce to moc vidět není. Až když je pod mrakem nebo ve stínu. Večer to je jí na. To je krása.:)
Opel Vectra C 2.2DTI, 92kW, r.v.2002 ...... :-) :-P
Uživatelský avatar
qvadro
Příspěvky: 27
Registrován: 30 pro 2011, 10:46
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Opel Vectra C Angel Eyes + HID kit

Příspěvek od qvadro »

Já osobně sem dával bílé led.
Opel Vectra C 2.2DTI, 92kW, r.v.2002 ...... :-) :-P
Odpovědět

Zpět na „VECTRA C – Tuning a styling“