bleutooth

Zde projednáváme co se jinam nehodí

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
DannyHell
Příspěvky: 26
Registrován: 18 čer 2016, 17:42

bleutooth

Příspěvek od DannyHell »

Caute, mam maly dotaz. Mam v insignii cd500, na volante ovladanie telefonu (hlasove zadavanie, rusenie hovoru,...), ale v config-u nemam nastavenia telefonu, teda nemam moznost ani len sparovat nejaky telefon. Je mozne ze tam bleutooth vobec ani nieje? Nechapem potom naco tam je ovladanie na volante.
alebo je to len nejaky SW-bug a da sa to vyriesit novym softom? dik za pomoc
Reklama
 

Brembo SV
Příspěvky: 268
Registrován: 14 čer 2015, 10:28

Re: bleutooth

Příspěvek od Brembo SV »

Na telefone je nutné zapnut BT a zadat ,aby bolo zariadenie viditelné. Po zapnutí zapalovania a rádia by sa mal telefon opýtat na spárovanie a taktiež i displej na Insignii oznámi potrebu spárovania. V hornom rohu displeja insignie by mal byt znak BT. Pokial tam nie je,máš vypnuté BT a musíš ho v nastaveniach zapnut. Aktivovat sa dá len pri zapnutom zapalovaní v nastaveniach. Potom už je zapnuté po rozsvietení displeja. Spárovat sa dá tiež tuším len pri zapnutom zapalovaní. Pokial to nebude chciet spárovat,v zariadeniach BT na telefone vyhladaj zariadenia BT.
DannyHell
Příspěvky: 26
Registrován: 18 čer 2016, 17:42

Re: bleutooth

Příspěvek od DannyHell »

To mi je všetko jasné, bt v telefóne je zapnutý a viditeľný, ale na displeji v sekcii "config" chyba kolonka "nastavenia telefonu" čiže sa neviem ani dohrabat k zapnutiu bt ani nič ohľadom telefónu. Tak neviem ci tam vôbec bt je v tom aute alebo je len nejak zakázané. Snáď by sa cez diagnostiku dalo zistiť viac.
Sunman
Příspěvky: 1333
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: bleutooth

Příspěvek od Sunman »

a je to CD500 alebo CD300? Aký MY?
Mal som CD300 bez BT na prvej Insignii - tlačítka na volante aj na stredovom paneli. Po stlačení sa dal vypnúť zvuk rádia. Toť vsjo. BT bolo vtedy u CD300 a snáď aj CD400 za príplatok...
DannyHell
Příspěvky: 26
Registrován: 18 čer 2016, 17:42

Re: bleutooth

Příspěvek od DannyHell »

Je to cd500 a MY12 by mala byť. A presne ako tebe, akurát tak zvuk mi ide vypnúť tlačidlom na volante.
Sunman
Příspěvky: 1333
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: bleutooth

Příspěvek od Sunman »

CD500 si nepamätám.
Mal som v MY09 CD300 bez BT, tam sa dalo vybrať bez BT alebo za príplatok s BT
Potom som mal MY12 a tam už sme mali povinne BT, takže auto malo CD400 ktorý mal BT automaticky, CD300 u MY12 už nemalo opciu BT.
CD500 si nepamätám a je mi to naozaj divné. Pozri tu je manuál k MY12 infotainment
https://www.opel.sk/content/dam/Opel/Eu ... _sk_sk.pdf
a tu tiež vidíš, že boli len verzie CD300, CD400 a NAVI600/900. O CD500 ani čiarka...
DannyHell
Příspěvky: 26
Registrován: 18 čer 2016, 17:42

Re: bleutooth

Příspěvek od DannyHell »

Ten manual som prešiel aj ja uz dvakrát. Je to aj mne divné, že vo výbave cosmo chyba posrany bt. Vyskúšam zistiť v Opli, mam sa tam staviť na zvolavačku, snáď budem múdrejší.
Odpovědět

Zpět na „INSIGNIA – Pokec“