Loketni operka

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
homberg
Příspěvky: 27
Registrován: 22 bře 2015, 00:28

Loketni operka

Příspěvek od homberg »

Zdravim. Mam objednanou Mokku 1.4 Enjoy a protoze jsem ze stareho auta zvykly na loketni operku, chtel bych ji mit i v novem voze. Bohuzel podle ceniku je soucasti az verze Drive nebo Cosmo (ted nevim presne). Kvuli tomu se me nechtelo kupovat cely paket.
Nasel jsem na internetu tuto operku a chci se zeptat nekoho, kdo uz Mokku ma, jestli se domniva, ze pujde namontovat. Podle obrazku to vypada, ze je montovana do jineho auta.

http://www.vopi.cz/loketni-operka-armst ... ka-12.html

Jinak dodaci doba nove Mokky je priserna. Pul roku, to je jak za komancu :( Prodejce se me ani nezminil, ze uz se Mokky montujou i v Evprope, ve spanelske Zaragozze...
Reklama
 

homberg
Příspěvky: 27
Registrován: 22 bře 2015, 00:28

Re: Loketni operka

Příspěvek od homberg »

Tak po pul roce Mokka dorazila a na otazku operky uz si umim odpovedet. Koupil jsem tu z odkazu vyse a sedi presne jak pr.del na hrnec. Jen clovek musi ozelet tu docela sikovnou (a jedinou praktickou) schranku s roletkou. Ta je po montazi operky nedostupna. Ale v samotne operce je taky docela velky prostor na odkladani drobnosti. Musim rict, ze vizualne se interier s touto operkou docela vyrazne vylepsil.
Konec hlaseni.
homberg
Příspěvky: 27
Registrován: 22 bře 2015, 00:28

Re: Loketni operka

Příspěvek od homberg »

Tak takhle to vypada...
Přílohy
20150927_130947.jpg
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 870
Registrován: 28 říj 2008, 13:15
Bydliště: Ústecko

Re: Loketni operka

Příspěvek od milosh »

To se neda sehnat samostatne ta original?
homberg
Příspěvky: 27
Registrován: 22 bře 2015, 00:28

Re: Loketni operka

Příspěvek od homberg »

Tak to nevim. Ale pochybuju. Originalni je montovana primo do sedadla, takze asi tezko si ji tam nekdo doma namontuje. Navic ten original se me nelibi. Vypada jako sklapecka z karosy...
Odpovědět

Zpět na „Mokka“