Dodatečný parkovací senzor

Návody, opravy, rady, tipy

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
izerS18
Příspěvky: 91
Registrován: 26 zář 2011, 16:11
Bydliště: Praha 4

Dodatečný parkovací senzor

Příspěvek od izerS18 »

Ahoj
Přítelkyně si dodělala řidičák a tak řeším, jak do Insignie dát nějaké parkovací senzory, aby mohla parkovat.
Nyní tam nemám žádnou kameru, žádnou zvukovou signalizaci. Kupoval jsem EDITION pač zrovna nejsem na elektronické sarapatičky.

Máte někdo tip, co koupit, aby to signalizovalo přibližující se překážku-auto při parkování?
Na netu jsem našel senzory na Insignie jako náhradní díly, ale netuším, zda na to mám v autě konektory atd.

Děkuji předem za rady
Opel Insignia 2.0CDTI 118kw @ 185Hp - 3800rpm / 420Nm - 2700rpm
Reklama
 

Sunman
Příspěvky: 1333
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Dodatečný parkovací senzor

Příspěvek od Sunman »

Nazdar,
my všetci vo firme používame paket AFL+senozry takže máme origo vpredu aj vzadu. Rozloženie senzorov na nárazníku je myslím OK, funguje to fakt dobre.
Existujú ale rôzne sady senzorov na dodatočnú montáž. obsahujú väčšinou 4ks senzorov, napájací blok so signalizáciou a vrták na danú veľkosť senzoru. Senzory namontuješ na nárazník a zapojíš tak, že pri zapnutí cúvacieho svetla sa aktivujú. Krabičku so zvukovou signalizáciou možno namontovať niekde vzadu za čalúnenie, signlizácia je takto buď zvuková alebo je tam prípadne ešte krabička s ledkami na palubovku, ktorá ukazuje blízkosť prekážky.

napr. tu http://www.alarmshop.sk/15-parkovacie-senzory
Miro
Moderátor
Příspěvky: 1297
Registrován: 07 lis 2008, 23:55
Bydliště: Rumburk - LOC 50°57'5.428"N, 14°33'25.161"E
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatečný parkovací senzor

Příspěvek od Miro »

nejideálnější co se funkčnosti týče bude zajet do opelu a zeptat se jestli existuje sada na senzory jako příslušenství ;)
Pohřební služba ANUBIS - Vaše smrt naše živobytí.
Odpovědět

Zpět na „INSIGNIA – Jak na to“