Sleva při koupi nového auta. Kolik?

Pokud kupujete nebo už jste koupili Opel Astra K, podělte se o zkušenosti.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
pelito
Příspěvky: 173
Registrován: 15 led 2017, 20:41

Re: Sleva při koupi nového auta. Kolik?

Příspěvek od pelito »

mirosval píše:Ja som pred Oplom skúšal Toyotu Astra hybrid aj Corollu benzín a vôbec sa mi nepáčili. Motor bol strašne lenivý, interiér stiesnení a pôsobil dosť zastarane, jediná možnosť ovládať infotainment a klímu cez dotykovú obrazovku :? to je vyslovene nebezpečné a nechápem tento trend. Na zadné sedadlá by som usadil maximálne 2D postavičky s ich placatými nožičkami no proste des. Fakt som nečakal, že sa mi nejaké auto až tak nebude páčiť. Išiel som ich skúsiť lebo snúbenici sa veľmi páčili dizajnovo a boli za naozaj dobrý peniaz a tiež sú chválené pre ich spoľahlivosť, ale mňa testovacia jazda hneď odradila. Zato keď som sadol do Astry to bola iná káva! Tam som sa cítil ako doma. Sedí mi asi viac nemecký interiér, hneď ma potešilo, že okrem dotykovej obrazovky zostali aj klasické "čudlíky" posed bol omnoho pohodlnejší motor bol živší a to som skúšal slabšiu 1.4T. Po zistení, že mám nárok na fleetovú zľavu som neváhal a auto hneď objednal hoci som mal ešte v merku Mazdu 3, ale tam mi chýbala výbava a cena bola tiež dosť vysoká na to čo podľa mňa to auto ponúka. Mazdu som v podstate chcel skúsiť len a len kvôli výbornému benzínovému motoru keďže tento moderný downsizing mi je proti srsti :roll: VW a Škoda za tú cenu ee. Navyše každé ráno ísť k auto s pocitom, že snáď ho ešte nájdem tak kde som ho večer nechal tiež za to nestojí. Toľko moje subjektívne pocity :mrgreen:
leona si nekusal? maju celkom dobre ceny pri skladovkach ale neviem ako to jazdi
Astra K 1.0T 77kw Innovation
Granite Grey
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirosval
Příspěvky: 30
Registrován: 05 led 2017, 10:01

Re: Sleva při koupi nového auta. Kolik?

Příspěvek od mirosval »

Od Seatu som nechcel nič.
Astra K ST 1.4T 150k automat, full okrem masáže
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Sleva při koupi nového auta. Kolik?

Příspěvek od mattonecz »

On je Leon pekny zvenku a cenove ty skladovky super ale ten vnitrek nic moc no.
Nova ibiza je moc pekna (z venku)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
moriarti

Re: Sleva při koupi nového auta. Kolik?

Příspěvek od moriarti »

Seat je taková horší škodovka a škodovka nic moc teda za ty prachy...
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Sleva při koupi nového auta. Kolik?

Příspěvek od mattonecz »

Dnes sem koukal na ty mazdy a 3 i CX3 za 499tis uz v dle me rozumny vybave. A to bez jakekoliv slevy
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
marty22
Příspěvky: 28
Registrován: 21 zář 2016, 20:27

Re: Sleva při koupi nového auta. Kolik?

Příspěvek od marty22 »

Mazdy vyzerajú veľmi fajn.. Aj dizajnovo aj motorovo.. Mňa ale odradila veľkosť kufra keď som si to na autosalóne pozrel.. :-/
Mazda 6 má už riadny kufor ale to je úplne iná cenová relácia :-D
Opel Astra K ST, 1,4T 110 kW, MY17
palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: Sleva při koupi nového auta. Kolik?

Příspěvek od palah »

mattonecz píše:Dnes sem koukal na ty mazdy a 3 i CX3 za 499tis uz v dle me rozumny vybave. A to bez jakekoliv slevy
Jo mazda 3 celkom fajn len škoda že nie su aj kombi…
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
molecool
Příspěvky: 1
Registrován: 09 bře 2017, 14:01

Re: Sleva při koupi nového auta. Kolik?

Příspěvek od molecool »

1.4t 125 HP ST bez SS enjoy vybava v cervenej na 17tkach diskoch. Par malych drobnosti v hodnote 100 euro ako doplnok.

Cennikova 18 500 eur , kupene za 15 000 eur. 18,9 %
Ondráš1985
Příspěvky: 202
Registrován: 01 bře 2017, 20:15
Bydliště: Brno

Re: Sleva při koupi nového auta. Kolik?

Příspěvek od Ondráš1985 »

Mazda 3 je moc pěkný autíčko, až na to, že velikostí uvnitř je to možná tak pro vietnamce... nebo auto max pro dva, bohužel :?
Opel Astra K Enjoy 1.4 74kw MY17,5 Bílá Summit, Komfortní sada 2 + Mlhovky
Jirikac
Příspěvky: 59
Registrován: 10 bře 2017, 17:12
Bydliště: Modřice

Re: Sleva při koupi nového auta. Kolik?

Příspěvek od Jirikac »

Mám zatím jen objednáno, ale kupuji 1.4 T 125 HP HB, Deep sky, Innovation + zimní sada 1 , sada inovace, dojezdové kolo.
+ zdarma gumové koberce, vana do kufru, střešní nosič + nějaký finanční bonus do VIP programu.

Ten bonus chci využít na zadní parkovací kameru, světlo do přihrádky u spolujezdce a zásuvku do kufru.

Sleva 15,75%
Astra K 1.4T/92kW, Innovation, Deep Sky, MY17.5
Sada Inovace, Zimní sada 1, 2x USB do zadní konzole, dojezdové kolo
17.2.2017 -> 12.4.2017
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Astru K“