Geometrie Vectra C

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
trollik1
Příspěvky: 2
Registrován: 17 úno 2012, 22:07

Geometrie Vectra C

Příspěvek od trollik1 »

Auto mi stále jede doprava při pomalé jízdě jak pod plynem,tak na volnoběh a i při brzdění. Jedině při rychlejší jizdě to jede rovně. Volant je vždy rovně.Teď to má známej. Zjistil že to mělo o 7mm jiný rozvor. Vše dali do pořádku a i odklony,příklony, sbíhavosti atd... atd... kontrolovali to určitě vícekrát. Prohazovali pneu z prava doleva a zepředu dozadu. Bez výsledku.. Auto jede stále doprava.

No ono to začalo asi tak tak,že když jsem auto koupil mělo volant na stranu. Takže asi dostala ženská šmejra co to měla přede mnou.Pak to nastavili u tohohle známého v servisu. Auto jelo rovně. Ale přijel jsem z Italie a měl jsem ohoblovaná přední kola z boku. Jedno z obou boků. Ale pak jsem měřil tlak a bylo tam málo,takže možná to bylo způsobeno,že byly málo nafouklé. Nicméně jsem šel do Opela a tam mi to okoukli a že špatná geo. Tak se v tom poštourali a od té doby to jede na stranu.Zjistili tam i problém se zadním pravém kole. Nicméně jsem nasadil zimáky a jelo to furt stejně doprava. Volal jsem tam a že prej až to přivezu na jaře s letníma,tak to přeměří. Opět se v tom pošťourali a výsledek nula. Tak jsem to dal do Barumky do Best Drivu. Zjistli stejnej problem na zadnim pravém kole. Nastavili to nějak ale auto furt jelo doprava. Tak jsem to dal zpět ke známému a tam to srovnali úplně všechno i ten zadek jak jsem psal nahoře, ale auto furt jede doprava. Nekde jsem dostal radu ele.posilovač,že je špatně nastavenej nulovej bod nebo co.Nebo mě napadlo,že by bylo pravé ložisko na rozvodovce přidřené. Nebo ložisko v kole. Brzdy snad zkoušeli. Všechna kola se točí bez přibrždování.dik za všechny rady.M.P
Reklama
 

Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 1772
Registrován: 01 úno 2012, 09:35
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí

Re: Geometrie Vectra C

Příspěvek od Colommbo »

Mno, po všem, cos tady napsal, to vidím na zprasenou opravu po ráně, špatně srovnaná kára... :evil:
W124 E320 R6 Coupé 1994
Odpovědět

Zpět na „VECTRA C – Podvozek a řízení“