Vectra automat

Moderátor: Moderátoři

Marky
Příspěvky: 160
Registrován: 08 říj 2009, 18:16

Re: Vectra automat

Příspěvek od Marky »

Mám podobnou motorizaci, docela to s manuálem jde, není to sice závodník, ale ostudu neudělá. Spotřebu mám dlouhodobě cca 5.6 při poklidné jízdě jinak při větší razanci 5.8.

Ten 3.0 V6 je opravdu Isuzu, na to, že to je Isuzu, tak jsem na to nečetl a neslyšel nic moc lichotivého. Nechtěj vědět co stojí na to jen vstřiky, když jsem to slyšel, tak jsem tomu nechtěl věřit, je to hodně atypický motor a moc jich není. To raději 1.9cdti ten je v pohodě, i když jako každý diesel dneska může finančně potrapit pokud začne stávkovat, ale toto je proti 3.0cdti sázka na jistotu.

Ta 2.8 V6 co jsem jel a je na fotce je turbobenzín od protinožců, moc se o něm zjistit nedá, nikdo ho pořádně nemá, ale snad by byl OK. Dneska jsem se ptal u místího montážníka LPG a předělávka je prý určitě možná, akorát je to cca 30t Kč :cry:. Když to sečtu, tak za ty prachy už mám dieslovou VC caravan a ještě o rok až dva mladší, ale zase to nemá všechnu tu výbavu, roční záruku a trochu snad i luxusnejší design.
Toyota Prius 1.8
Ex Vectra Caravan 1.9 CDTI (mazel)
Ex Astra G Caravan 2.0 DTI
Ex Astra F Caravan 1.7 TDS
Reklama
 

Marky
Příspěvky: 160
Registrován: 08 říj 2009, 18:16

Re: Vectra automat

Příspěvek od Marky »

Tak tomu pánovi z druhého odkazu jsem volal, akorát nemohou najít servisku a jeden z autorizovaných servisů co tam auto dřív jezdilo je zrušený, tak by se to asi špatně ověřovalo. Jinak je tam stříknutý přední nárazník a ještě něco vzadu.
Toyota Prius 1.8
Ex Vectra Caravan 1.9 CDTI (mazel)
Ex Astra G Caravan 2.0 DTI
Ex Astra F Caravan 1.7 TDS
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme VECTRU C + SIGNUM“