Plastový kryt motoru

Brzdy, tlumiče, výfuk, prostě o všem co je pod autem :)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Jafa
Příspěvky: 3
Registrován: 24 říj 2011, 07:46

Plastový kryt motoru

Příspěvek od Jafa »

Podařilo se mi štrejchnout "břichem o zem" a lehce jsem si pocuchal plastový kryt motoru. Není to žádná tragedie, spíše "kosmetická" záležitost, ale pokud by se mi podařilo ten kryt sehnat za rozumný prachy, tak bych ho vyměnil. V Oplu si ovšem řekli o nějakých 12.800,- bez DPH (a práce)!!! To jsem málem padl pod stůl...za kus plastu...fuj. Totální šílenství! Máte někdo tip, kde by se to dalo sehnat výrazně levněji? Díky!

Insignia 2.0 CDTi Sports Tourer, 118 kW, 160 HP (r.2011)
Reklama
 

genex
Příspěvky: 34
Registrován: 24 bře 2011, 22:26
Bydliště: Praha 9

Re: Plastový kryt motoru

Příspěvek od genex »

ahoj, ja tohle resil na minulym aute skoda octavia II, nechal jsem si u klempire udelat plechovy kryt motoru, myslim ze to byla 0,2 plech ci co. a bylo po problemu. navic pak dalsi skrtnuti o sutry bylo v cajku.
..............................................
Opel Insignia Cosmo sedan
V6 2.8 4x4 (260PS) automat r.v. 2009
Jafa
Příspěvky: 3
Registrován: 24 říj 2011, 07:46

Re: Plastový kryt motoru

Příspěvek od Jafa »

Do plechu bych se asi nerad pouštěl...jednak nemám známýho klempíře a pak nevím, jak dalece by toto řešení bylo levnější. Taky by to asi byla zbytečná váha. Spíše jsem uvažoval, jestli to nepřivést odněkud z Německa...? Tam by to přece jen mohlo být výrazněji levnější jak tady...?
Sunman
Příspěvky: 1328
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Plastový kryt motoru

Příspěvek od Sunman »

skus nejakého "alternatívneho" predajcu ND. Napr. ELIT alebo podobného. Niektoré diely sú tam za polovičku a u krytu na motor nemôžeš urobiť chybu.
Jafa
Příspěvky: 3
Registrován: 24 říj 2011, 07:46

Re: Plastový kryt motoru

Příspěvek od Jafa »

Zkoušel jsem už Auto Kelly, zkusím i Elit, dík, ale zatím ho vůbec nevedou...s tím, že: "...Insignia je velmi mladé auto, na které se zatím neznačkoví výrobci nevrhli..." :cry:
demolition
Příspěvky: 101
Registrován: 19 dub 2011, 16:30

Re: Plastový kryt motoru

Příspěvek od demolition »

Pozeral som sa pod MY 2011, je to tam zakryté. MY 12 to nemá?
Brembo SV
Příspěvky: 268
Registrován: 14 čer 2015, 10:28

Re: Plastový kryt motoru

Příspěvek od Brembo SV »

tieto napodobeniny originálnych krytov neodporučam. Mám bohaté skusenosti z Vectri,kde som objednal od druhovýrobcu-plast podpriemernej kvality,zrejme recyklát-stačí slnečné svetlo v lete a kryt sa zdeformuje. V zime naopak neuveritelne skrehne, krehký ako sklo. Montáž neuveritelne obtiažna,v lete sa prehýna a nedrží tvar,nutné montovat do +20. Skor by som podla povodného vyrobil zo sklolaminátu alebo opravil lepením,pridaním kusu plechu alebo sklolaminátu.
Odpovědět

Zpět na „INSIGNIA – Podvozek a řízení“