Zamykání dvířek nádrže

Návody, opravy, rady, tipy

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Rehur
Příspěvky: 2
Registrován: 28 lis 2021, 12:46

Zamykání dvířek nádrže

Příspěvek od Rehur »

Zdravím, právě jsem necelý týden majitelem Insignie, 2.0 cdti, 154kW,4x4, r.v. 2018... Naprostá spokojenost...jen jsem náhodou zjistil, že se nezamykají dvířka nádrže. Všechny dveře se normálně zamknou, ale dvířka se dál dají normálně otevřít. Není na to nějaký fígl nebo se musí vyměnit motorek?
Díky za odpověď
Reklama
 

luiy87
Příspěvky: 48
Registrován: 01 dub 2020, 10:02

Re: Zamykání dvířek nádrže

Příspěvek od luiy87 »

Ahoj, sice nevím, jestli se ty mají dvířka zamykat. Ale pracuji ve fabrice, která dělá to bezvíčkové hrdlo pro plnění PHM. U naftových verzí je v tom hrdle takový mechanismus(dvířka), který se otevře pouze při strčení naftové pistole. Je to ochrana proti načerpáni benzinu místo nafty. Takže pokud se ti jedná, že by ti někdo vysál naftu, tak pouze , že by tam někdo strčil trubku o průměru naftové tankovací pistole. Hadice je na to moc měkká aby se to otevřelo.
Opel Astra H Z16XEP + LPG
ex Opel Corsa B X10XE + LPG
ex Opel Zafira A X16XE + LPG
ex Škoda Felicia 1.3MPi + LPG
ex Seat Ibiza 1.4 MPi
ex Peugeot 207 1.4
ex Kia Picanto 1.0
ex Škoda 120 LS
Brembo SV
Příspěvky: 268
Registrován: 14 čer 2015, 10:28

Re: Zamykání dvířek nádrže

Příspěvek od Brembo SV »

Rehur píše: 21 pro 2021, 20:05 Zdravím, právě jsem necelý týden majitelem Insignie, 2.0 cdti, 154kW,4x4, r.v. 2018... Naprostá spokojenost...jen jsem náhodou zjistil, že se nezamykají dvířka nádrže. Všechny dveře se normálně zamknou, ale dvířka se dál dají normálně otevřít. Není na to nějaký fígl nebo se musí vyměnit motorek?
Díky za odpověď
Ja som dal dole lavý zadný podblatník. Su tam 2 konektory,obe som rozpojil a prestriekal s spojil. To isté s mechanizmom a motorčekom. Už mi to takto funguje 3 roky. Tiež mi to blblo,niekedy zamykalo,inokedy nie až sa mi nedala nádrž odomknut-musel som odpojit mechanizmus a mat nádrž nezamknutu. Potom som sa do toho pustil cez jeden víkend. Nič som tam nemenil,neupravoval.
Brembo SV
Příspěvky: 268
Registrován: 14 čer 2015, 10:28

Re: Zamykání dvířek nádrže

Příspěvek od Brembo SV »

Brembo SV píše: 20 kvě 2022, 18:06
Rehur píše: 21 pro 2021, 20:05 Zdravím, právě jsem necelý týden majitelem Insignie, 2.0 cdti, 154kW,4x4, r.v. 2018... Naprostá spokojenost...jen jsem náhodou zjistil, že se nezamykají dvířka nádrže. Všechny dveře se normálně zamknou, ale dvířka se dál dají normálně otevřít. Není na to nějaký fígl nebo se musí vyměnit motorek?
Díky za odpověď
Ja som dal dole lavý zadný podblatník. Su tam 2 konektory,obe som rozpojil a prestriekal s spojil. To isté s mechanizmom a motorčekom. Už mi to takto funguje 3 roky. Tiež mi to blblo,niekedy zamykalo,inokedy nie až sa mi nedala nádrž odomknut-musel som odpojit mechanizmus a mat nádrž nezamknutu. Potom som sa do toho pustil cez jeden víkend. Nič som tam nemenil,neupravoval.
Opravujem-pravý zadný podblatník
Odpovědět

Zpět na „INSIGNIA – Jak na to“