Insignia 2.0 cdti 118kw - výfukové zplodiny v kabině

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Czetonny
Příspěvky: 1
Registrován: 23 črc 2020, 11:06

Insignia 2.0 cdti 118kw - výfukové zplodiny v kabině

Příspěvek od Czetonny »

Zdravím,

Potřeboval bych poradit. Už se mi cca. 3x stalo, že se mi objevily výfukové zplodiny v kabině a občas mi to šlo i z pod kapoty. Když jsem vypnul motor a znovu nastartoval tak to bylo v pohodě. Taky se mi v tu chvíli zvýšila spotřeba o cca 2 litry, když jsem jel z kopce s kvaltem tak tam byly pořád 2 litry. Po znovu nastartování tam byla opět nula a zplodiny zmizely. Někdo mi říkal že za to může filtr pevných částic a jeho "regenerace". Rovněž jsem objevil, že mi chybí jeden šroub na přírubě výfukového potrubí hned pod motorem cca 10 cm nad krytem motoru tak mě napadlo jestli to tama nemůže občas fouknout. Šroub samozřejmě doplním, ale rád bych věděl, jestli má někdo podobné zkušenosti a na co se ještě podívat. Ziju mimo ČR tak bych rád zkusil zjistit čím to je, než to dát hned na kontrolu do servisu za těžký eura. Díky za pomoc
Reklama
 

Brembo SV
Příspěvky: 268
Registrován: 14 čer 2015, 10:28

Re: Insignia 2.0 cdti 118kw - výfukové zplodiny v kabině

Příspěvek od Brembo SV »

je to regenerácia DPF. Nevypínat motor,ale nechat dobehnut,kým sa spotreba neznormalizuje.
Odpovědět

Zpět na „INSIGNIA – Interiér a exteriér“