DVD 800 a spárování telefonu

Informace ohledně aktualizací, DVD mechanik a jiných multimedií a elektroniky

Moderátor: Moderátoři

Eisy
Příspěvky: 483
Registrován: 20 srp 2012, 20:11

DVD 800 a spárování telefonu

Příspěvek od Eisy »

Mne to berie podla datumu/casu vlozenia na kluc ...
Berie od najstarsieho..... Pridavam, pridavam a uz po 1000 dalsie nezobrazuje tak premazavam stare ...
Reklama
 

Sunman
Příspěvky: 1328
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: DVD 800 a spárování telefonu

Příspěvek od Sunman »

Pokiaľ máš len jedno USB (moja MY2013 mala 2xUSB+SD, kde som mal SD kartu 64GB) tak ako je to napr. u posledných modelov, kúp si USB hub za nejakých 5 EUR a ďalší USB kľúč aby si nič premazávať nemusel.
Eisy
Příspěvky: 483
Registrován: 20 srp 2012, 20:11

DVD 800 a spárování telefonu

Příspěvek od Eisy »

No, neviem ci sa to da tak lahko obist. A mne osobne to nejako nevadi ... Klucov mam doma dost. Staci zobrat dalsi do auta a pripadne vymenit ...
Sunman
Příspěvky: 1328
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: DVD 800 a spárování telefonu

Příspěvek od Sunman »

u R700 to funguje pri založení CD do mechaniky, spárovaní telefonu cez bluetooth, a zastrčenej USB pamäti:
stláčaním tlačítka MEDIA sa prepína CD-USB memory stick - bluetooth device

pri zastrčení USB hub do zásuvky a osadení dvoch USB memory stickov:
stláčaním tlačítka MEDIA sa prepína CD-USB memory stick 1 - USB memory stick 2 - bluetooth device

s tromi som to neskúšal, nemám po ruke momentálne.
či to funguje u starších modelov netuším.
Eisy
Příspěvky: 483
Registrován: 20 srp 2012, 20:11

DVD 800 a spárování telefonu

Příspěvek od Eisy »

Toto je navi 600/900.
Sunman
Příspěvky: 1328
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: DVD 800 a spárování telefonu

Příspěvek od Sunman »

jasné mi to je.
za vyskúšanie by to stálo.
Eisy
Příspěvky: 483
Registrován: 20 srp 2012, 20:11

DVD 800 a spárování telefonu

Příspěvek od Eisy »

Ak si spomeniem niekde v NAJ-ke tak kupim a skusim ...
Sunman
Příspěvky: 1328
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: DVD 800 a spárování telefonu

Příspěvek od Sunman »

Je mi jasné, že stále hovorím o R700 a dotaz bol DVD800. Za pokus vám to ale snáď stojí.
Dnes som urobil takýto pokus:
- v USB mám HUB 4xUSB zásuvka
- napchal som ho plný USB stickmi
potom pri prepínaní tlačítkom MEDIA, ktorý u R700 slúži na prepínanie externých vstupov do infotainmentu (tlačítko je machanické aj na displeji) to fungovalo po každom stlačení tlačítka takto:
- počávanie rádia a stlačenie tlačítka MEDIA
- CD -> spustí sa prehrávanie vloženého CD, možno prehliadať zložky na CD, hľadať podľa interpreta, albumu, názvu, skladateľa.
- my media library -> toto je zaujímavá funkcia! v zozname skladieb sa zobrazujú VŠETKY skladby zo všetkých USB !!! Bohužiaľ zoznam je ale možno zoradiť len podľa "názvu" alebo "skladateľov" nie podľa interpetov alebo albumu
- USB1 -> možno vyberať podľa interpreta, albumu, skladateľa, názvu a prehliadať zložky na USB1
- USB2 -> rovnaká funkčnosť ako u USB1
- USB3 -> rovnaká funkčnosť ako u USB1
- USB4 -> rovnaká funkčnosť ako u USB1
- bluetooth zariadenie, v mojom prípade blackberry OS10 telefon. Spustí sa prehrávanie spôsobom na ktorý som neprišiel. Nemožno prehliadať zložky v telefone, táto funkcia havaruje reštartom rádia.
Voliť prehrávané skladby z telefonu je možné bez problému. Nepoužívam v tomto prípade android auto aj keď by ju blackberry vedel a samozrejme nie aplikáciu pre ios.

Takže za mňa fajn. Je potrebné len dobre poukladať skladby na médiá, tak aby sa dalo pekne z nich vyberať. triedenie musí byť iné ako u predošlého modelu i700. Je potrebné použiť program pre ukladanie TAGov a obrázkov k albumom.
USB mám najväčšie snáď 8GB, tie fungujú dobre. Či mám viac ako 1000 skladieb, neviem, nepočítal som ich. SD karta ale v i700 fungovala aj 64GB...
Uživatelský avatar
milhauzz
Příspěvky: 303
Registrován: 04 kvě 2011, 13:17
Bydliště: Šumava

Re: DVD 800 a spárování telefonu

Příspěvek od milhauzz »

Sunman píše:Je mi jasné, že stále hovorím o R700 a dotaz bol DVD800. Za pokus vám to ale snáď stojí.
Dnes som urobil takýto pokus:
- v USB mám HUB 4xUSB zásuvka
- napchal som ho plný USB stickmi
potom pri prepínaní tlačítkom MEDIA, ktorý u R700 slúži na prepínanie externých vstupov do infotainmentu (tlačítko je machanické aj na displeji) to fungovalo po každom stlačení tlačítka takto:
- počávanie rádia a stlačenie tlačítka MEDIA
- CD -> spustí sa prehrávanie vloženého CD, možno prehliadať zložky na CD, hľadať podľa interpreta, albumu, názvu, skladateľa.
- my media library -> toto je zaujímavá funkcia! v zozname skladieb sa zobrazujú VŠETKY skladby zo všetkých USB !!! Bohužiaľ zoznam je ale možno zoradiť len podľa "názvu" alebo "skladateľov" nie podľa interpetov alebo albumu
- USB1 -> možno vyberať podľa interpreta, albumu, skladateľa, názvu a prehliadať zložky na USB1
- USB2 -> rovnaká funkčnosť ako u USB1
- USB3 -> rovnaká funkčnosť ako u USB1
- USB4 -> rovnaká funkčnosť ako u USB1
- bluetooth zariadenie, v mojom prípade blackberry OS10 telefon. Spustí sa prehrávanie spôsobom na ktorý som neprišiel. Nemožno prehliadať zložky v telefone, táto funkcia havaruje reštartom rádia.
Voliť prehrávané skladby z telefonu je možné bez problému. Nepoužívam v tomto prípade android auto aj keď by ju blackberry vedel a samozrejme nie aplikáciu pre ios.

Takže za mňa fajn. Je potrebné len dobre poukladať skladby na médiá, tak aby sa dalo pekne z nich vyberať. triedenie musí byť iné ako u predošlého modelu i700. Je potrebné použiť program pre ukladanie TAGov a obrázkov k albumom.
USB mám najväčšie snáď 8GB, tie fungujú dobre. Či mám viac ako 1000 skladieb, neviem, nepočítal som ich. SD karta ale v i700 fungovala aj 64GB...
Hmm,tady mi ale Usb-hub nejde . . . .
Insignia 118 kW ST, automat
Odpovědět

Zpět na „INSIGNIA – Autorádia + navigace + elektronika“