Frantova Vectra B

Ukažte ostatním vaše auto

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Franta P.
Příspěvky: 2
Registrován: 16 pro 2013, 14:40

Frantova Vectra B

Příspěvek od Franta P. »

Ahoj ve spolek.
Jsem zde nový.
Mám Vectru B rv. 1997, 2.0 16V CDX. 260.000 km Je to takovej náš miláček a letos jsem se rozhodl dát jí facelift.
Dostala poface předek s ostřikovači mám i orig relé, které je pustí jen při rozsvícených světlech, Xenonové Bosh lampy, zrcátka, lakované lišty, 16tky kola 205/55. (glejd k zátisu do TP od Opla 1400,-). Naklápědla xenonů na nápravách snad fungují. nevím jak to má u Vectry fungovat, světla se jednou nastaví při testu při rozsvícených světlech a pak ne, nebo se mají štelovat pořád za jízdy? Protože se mi zdá, že za jízdy stojí.
Celý poface zadek je už v lakovně. Ted nevím jak mám udělat plasty prahů. bez vrtání a vaření to asi nepřichytím že? to se mi moc nechce.
Uvnitř dostala bílé A sloupky, poface tlačítka středového panelu, výškové nastavitelné sedadlo spolujezdce, chrom kliky. Včera sem sehnal poface budíky z Vectry sport i se šedým decorem + plus decor stř. tunelu. a problém je tu. u poface budíků fungují jen rafičky a displej. kontrolky jsou některé přeházené a některé nejdou vůbec. ¨

Nepředělával to tu někdo už? Nemá někdo návod jak přeházet Piny v zásuvce a jak dotáhnout dráty aby šli v budíkách oba blinkry?
pokud to nějak rozjedu tak vyměním šedý sport dekor poface budíků za černý. Nechám si tam dřevěný stř. tunel a ty šedé budíky by k tomu vypadali blbě. přehodil jsem si včera jen žluté rafičky.

dále bych chtěl ještě dodělat 3 diodové brzdové světlo z poface ale nevím co s černým rámečkem co zbude po spodním předface světle.

díky za rady :-)
20160929_112747.jpg
20160929_112806.jpg
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“