opel frontera b 2,2 dti rok v. 2001 kurenie nefunguje

1991 – 1997

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
soorta
Příspěvky: 2
Registrován: 01 úno 2014, 13:16

opel frontera b 2,2 dti rok v. 2001 kurenie nefunguje

Příspěvek od soorta »

Zdravím mam problem s kurenim na opel frontera 2,2 dti z ničoho nič to prestalo fungovať zapol som na jedničku nič na dvojku trojke štvorke to iste nič nefukalo... napadlo ma premerať poistky tak vsetky su v poriadku... vyskušal som s merakom preperať napatie na vypinaci a ziadne tam nebolo....skusil som napojit len tak docasne ventilator na priamo takze ventilator je funkcny ale momentalne idem len na plno a chcel by som to nejak poriesit aby to bolo funkcne ...docital som sa ze vraj tam je nejaky plosny spoj ktory zvykne odist kvôli teplu že sa to roztavi ale ten plošny spoj neviem kde hľadať aby som ho skontroloval ....a dalsia vec mam problem s budikmi stale ukazuju na plno ze idem 220 ze mam plno nafty a teplotu a vsetko je na plno z nicoho nic sa to zacalo diať a vyskušal som odpojiť baterku a pripojiť po chviľke nas5 tak to pomohlo asi na tri dni a potom znova to iste a ostali teraz tak vysieť na plno tie budiky ma až tak netrapia skôr to kurenie lebo teraz je dosť chladno a ja takto neviem ani soferovat lebo sa klepem od zimy za rady a riešenia vopred ďakujem
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Frontera“