Opel Vectra c 110kw 1.9cdti netáhne pls jakoukoliv radu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
slim.1717
Příspěvky: 1
Registrován: 28 čer 2017, 21:08

Opel Vectra c 110kw 1.9cdti netáhne pls jakoukoliv radu

Příspěvek od slim.1717 »

Zdravim, mám Opel Vectra c 110kw 1.9cdti r2005 načipovanou. Nedávno jsem si všiml že přestalo táhnou, místo aby zabrala kolem 1700 otáček tak sepne až 2700-3000 otáček. EGR vyčištěn,váha vzduchu odzkoušena a funguje. V autě nic nesvítí a na live diagnostice žádná chyba nevyčtená. Jediné co to ukazovalo teplotu výfukových plynů byla i po zahřatí -40 a nic dal se nedělo.díky za každou radu.
Reklama
 

Uživatelský avatar
megabeda
Příspěvky: 269
Registrován: 28 kvě 2009, 09:58

Re: Opel Vectra c 110kw 1.9cdti netáhne pls jakoukoliv radu

Příspěvek od megabeda »

Zkus se zaměřit na podtlakovou regulaci turba.... Může být vadný ovládací ventil.
Live data napoví nejvíc, porovnat požadované a skutečné hodnoty.
Opel Vectra C Caravan 1.9 CDTI, Elegance, AFL - Bi-xenon, RDKS, DVD 90 NAVI, CID, PDC, UHP, AHS - originální nezávislé topení EBERSPÄCHER, DWA - Alarm s Dead Lock, Power Tailgate - elektické zavírání 5 dveří, Sklopné tažné zařízení ORIS, MKJ
belfast
Příspěvky: 1
Registrován: 28 kvě 2018, 21:00

Re: Opel Vectra c 110kw 1.9cdti netáhne pls jakoukoliv radu

Příspěvek od belfast »

Zdravim chalani mam podobny problem tiez chyba P2279 ale tu chybu mi ukazuje az teraz......a moj problem spociva v tom ze ak teplota motora dosiahne 82-85 stupnov tak auto strati vykon a ked zastavim vypnem motor na par minut ked teplota klesne pod 82 stuonov tak auto ide normalne az pokial zase nestupne teplota. Bol by som vdacny za nejaku radu Diky zatial
Odpovědět

Zpět na „Vectra C + Signum“