Startování

1988-1995

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
DodgeW
Příspěvky: 4
Registrován: 28 pro 2015, 23:44

Startování

Příspěvek od DodgeW »

Zdravim, chtel bych se zeptat primarne na tohle, mam Vectru A, 1.8 benzin, ktera ma v zime potize se startovanim. Jde o to, ze pokud je v garazi, bez problemu chytne, ale kdyz stoji nejakou dobu venku, tak se to protaci a ne a ne chytnout...pomuze jen roztlaceni, teplo, nebo se to povede treba na 7. Pokus pokud se nevybije do te doby baterka. Nemate nekdo prosim zkusenost nebo alespon napad cim by to mohlo byt a jak to opravit? Dekuji mnohokrat a preji vse NEJ do noveho roku ;)
Reklama
 

DodgeW
Příspěvky: 4
Registrován: 28 pro 2015, 23:44

Re: Startování

Příspěvek od DodgeW »

Muze to byt starymi svickami ktere jsou v neprilis top stavu?
Uživatelský avatar
ZDENDA1
Příspěvky: 1003
Registrován: 10 srp 2009, 11:47
Bydliště: Chomutov

Re: Startování

Příspěvek od ZDENDA1 »

určitě to může být i svíčkama, dej nové a pořádně omrkni kabely, pokud máš ještě rozdělovač, tak se podívej pod víčko
CZECH TRUCK TEAM

Myšlenka dne:
Muži prý mají podle žen mozek mezi nohama...
Tím pádem ženy mozek nemají, neboť tam mají díru.
Z toho plyne, že ženy jsou rozumné, jen když se jim tam ten mozek vloží...
DodgeW
Příspěvky: 4
Registrován: 28 pro 2015, 23:44

Re: Startování

Příspěvek od DodgeW »

Tak svíčkami to určitě není, mám nové a pořád mám problém. Konkrétně když stojí na mrazu, tak nesepne palivové čerpadlo a startér protáčí. Čerpadlo sepne až např. na 40. pokus. Nevíte v čem bude problém? V relé čerpadla? Zarážející je že v teple chytne vždy, tak by mě teda zajímalo, kde může ta nízká teplota udělat paseku...

Děkuji za reakce!
OnMi
Příspěvky: 461
Registrován: 11 úno 2013, 20:54
Bydliště: JM kraj

Re: Startování

Příspěvek od OnMi »

Zkousel jsi nekdy místo klasicke N95 (s Buresovou 5% lihovou sra...kou) tam dat N98 nebo 100 které neobsahuji tyto primesi?

Nekde jsem cetl, ze ten lih pridavany do benzinu zpusobuje za určitých podminek separaci vody. Ta pak zkratuje kolektory podavaciho palivoveho cerpadla, která jsou v nem cela ponorena a ta nemaji silu se roztocit. V extremnim pripade to udela ledove krystalky. Vlivem zkratu se to ale cele ohreje a po case to samo zase zacne fungovat.

Kazdopadne nektera cerpadla proste benzin s vyssim obsahem biosložek po case uplne znici.

Na V-A pokud si dobře pamatuji ale není podavaci cerpadlo v nadrzi, ale vedle nadrze vpravo u zadniho podbehu kola, kde na nej zhusta caka blato od zadniho kola. Je pod takovym krycim plechem. Zkousel jsi to cerpadlo pokud se netoci, zda do nej jde proud? Pokud ne, je problém nekde uplne jinde. Je tam pomocne rele.

Pokud tam proud jde a netoci se, tak zkus do nej klepnout. Pripadne vymenit.

OnMi
Škoda Superb III Combi 2.0TDI MY2017
Astra K Innovation 1.4T MY2016.5
ex Vectra C Caravan COSMO Z19DTH MY2008
ex Astra G 1.6 16V MY2000
ex Vectra A 1.7TD MY1994
Odpovědět

Zpět na „Vectra A“