Ztrata vody Vectra A 1.6 8V

1988-1995

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
rofus
Příspěvky: 6
Registrován: 22 črc 2012, 10:09

Ztrata vody Vectra A 1.6 8V

Příspěvek od rofus »

Cus vsem tak mi nejak prave vytekla voda z pod auta na strane motoru,,,, Na co se mam pripravit a od kud asi sla,,, Je tam nejaka bolest ze to od tud tece,,, Zatim jsem to vic nezkoumal jen je to ze strany rozvodu jak je expanska,, Co jsem premyslel muze byt trebas jen prosoupana hadice,,, Nez se na to poradne podivam co mam cekat jestly se s tim uz nekdo nesetkal,,, díík
Reklama
 

Uživatelský avatar
ZDENDA1
Příspěvky: 1003
Registrován: 10 srp 2009, 11:47
Bydliště: Chomutov

Re: Ztrata vody Vectra A 1.6 8V

Příspěvek od ZDENDA1 »

nepíšeš odkud přesně, ale zkus prohlédnout všechny hadice okolo nádobky (včetně nádobky) a cestu hadic od nádobky...
taky ti to mohlo vytéct od termostatu, může být prasklé těleso nebo jen povolená spona...
jednou se mi stalo, že mi tekla mrazová zátka (stalo se to paradoxně v létě ve velkém horku)
CZECH TRUCK TEAM

Myšlenka dne:
Muži prý mají podle žen mozek mezi nohama...
Tím pádem ženy mozek nemají, neboť tam mají díru.
Z toho plyne, že ženy jsou rozumné, jen když se jim tam ten mozek vloží...
rofus
Příspěvky: 6
Registrován: 22 črc 2012, 10:09

Re: Ztrata vody Vectra A 1.6 8V

Příspěvek od rofus »

Prave ze nebyl cas na to kouknout,,, akorat jsem dorazil do prace a a rikam si ze divne topi no a jak jsem vylezl tak louze z pod auta a prave jsem se chtel pripravit co me ceka a co jsem koukal tak to slo jakoby z pod napravnice ale tak muze to tam dotect odkud koliv,,,
Uživatelský avatar
ZDENDA1
Příspěvky: 1003
Registrován: 10 srp 2009, 11:47
Bydliště: Chomutov

Re: Ztrata vody Vectra A 1.6 8V

Příspěvek od ZDENDA1 »

tak to ti může téct i od topení, budeš to muset dolít, nastartovat, pustit topení a jít hledat :?
CZECH TRUCK TEAM

Myšlenka dne:
Muži prý mají podle žen mozek mezi nohama...
Tím pádem ženy mozek nemají, neboť tam mají díru.
Z toho plyne, že ženy jsou rozumné, jen když se jim tam ten mozek vloží...
rofus
Příspěvky: 6
Registrován: 22 črc 2012, 10:09

Re: Ztrata vody Vectra A 1.6 8V

Příspěvek od rofus »

Tak uz zase jezdím. Samo nemuzu mit neco jednoducheho takze byla to vodni pumpa. Miluly servisman udelal rozvody stylem co nejde to delat nebudu tak vymenil pouze remen. Vymenil jsem komplet rozvody z kladkou vodni pumpu pri tom se udelal radsi i termostat (jelikoz je schovany pod rozvodem) a gufero na vačce. Tak zase smad budu chvily jezdim :-D jen se bojim bo ten stejny kokot delal i spojku tak snad vydrzi,,,, Neni nad to si udelat vse sam nebo z nekym kdy vís co tam opravdu davas za dily,,,,
Uživatelský avatar
warhy
Příspěvky: 287
Registrován: 31 led 2009, 16:09

Re: Ztrata vody Vectra A 1.6 8V

Příspěvek od warhy »

čus mám taky marnou spojku na kolik tě vyšla?
rofus
Příspěvky: 6
Registrován: 22 črc 2012, 10:09

Re: Ztrata vody Vectra A 1.6 8V

Příspěvek od rofus »

Tak to nevim cowece to jsem ji jeste nevlastnil ja ale kamos muzu se ti zeptat kolik platil ale nevim jestly si to bude jeste pamatovat
Odpovědět

Zpět na „Vectra A“