OP-COM návody

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
swabel
Příspěvky: 39
Registrován: 13 led 2010, 18:53
Kontaktovat uživatele:

Re: OP-COM návody

Příspěvek od swabel »

Milhauzz - rieši sa to v IPC - v budíkoch.
vosel - treba pozrieť REC (zadné el. centrum), tam sa to programuje. Poprípade to ešte okná naučiť podržaním tlačidiel dole (pár sekúnd držať stlačené tlačidlá) a potom hore (tiež pár sekúnd podržať) a zopakovať...
INSIGNIA ST A20DTH AT 200PS COSMO, VECTRA C CARAVAN COSMO+, Z19DTH, AT,
OPEL-SHOP.SK, Diagnostika GM MDI, aktivácia pal. PC, SECURITY CODE, RADIO CODE, info@opel-shop.sk, +421915850900
Reklama
 

Uživatelský avatar
vosel
Příspěvky: 12
Registrován: 24 čer 2012, 19:17
Bydliště: Kladno

Re: OP-COM návody

Příspěvek od vosel »

Dik za tip,ale nepodarilo se mi to najit, nasel jsem v REC jen volbu Windows Comfort Closing a tam mam Present ale o otevirani nikde nic. Mohl by me kdyztak nekdo nasmerovat? Mam opcom kratce a koupil jsem ho hlavne kvuli sledovani DPF plus jsem chtel aktivovat denni sviceni a otevirani oken pomoci DO. Svetla se zadarily,varianta 4 ale na ty okna nemuzu prijit.
Naucit jsem to zkousel ale taky bez vysledku,oteviral a zaviral predni okna pomoci konzole ve dverich,drzel dyl, se zapnutym i vypnutym klicem ve spinacce ale tahle magie je na me asi moc :)
Vectra C Caravan 1.9 CDTI 110kw 2007
Uživatelský avatar
swabel
Příspěvky: 39
Registrován: 13 led 2010, 18:53
Kontaktovat uživatele:

Re: OP-COM návody

Příspěvek od swabel »

Comfort closing je otvaranie aj zatvaranie. Musi to fungovat, ak to mas naprogramovane na "present".
Jedine, ze to robis zle, ked stlacas tlacidlo na kluci.
INSIGNIA ST A20DTH AT 200PS COSMO, VECTRA C CARAVAN COSMO+, Z19DTH, AT,
OPEL-SHOP.SK, Diagnostika GM MDI, aktivácia pal. PC, SECURITY CODE, RADIO CODE, info@opel-shop.sk, +421915850900
Uživatelský avatar
vosel
Příspěvky: 12
Registrován: 24 čer 2012, 19:17
Bydliště: Kladno

Příspěvek od vosel »

Jsem se znova připojil ze to vypnu a zas zapnu ale minule jsem to napsal blbě, psal jsem to z hlavy. Windows comfort closing tam vůbec nemám ale jen Rain Senzor Comfort Close a před tím Rear Windows Powerlifter. Windows comfort closing jako jsem viděl někde na videu tam vůbec nemám. No nic, nechci bejt otravnej tak to nechám být.
Vectra C Caravan 1.9 CDTI 110kw 2007
Uživatelský avatar
swabel
Příspěvky: 39
Registrován: 13 led 2010, 18:53
Kontaktovat uživatele:

Re: OP-COM návody

Příspěvek od swabel »

Tak to je presne ono :) Rear Windows Powerlifter
INSIGNIA ST A20DTH AT 200PS COSMO, VECTRA C CARAVAN COSMO+, Z19DTH, AT,
OPEL-SHOP.SK, Diagnostika GM MDI, aktivácia pal. PC, SECURITY CODE, RADIO CODE, info@opel-shop.sk, +421915850900
Uživatelský avatar
vosel
Příspěvky: 12
Registrován: 24 čer 2012, 19:17
Bydliště: Kladno

Re: OP-COM návody

Příspěvek od vosel »

Tak se mi konecne zadarilo a okna uz otviram klicem, kontroloval jsem si stav DPF a zkusil jsem pouzit klon opcom 2012 namisto 2010 jako minule a tam jsem v REC nasel comfort windows opening nebo tak nejak a uz funguju :) Diky za rady, uz jsem uplne spokojenej.
Vectra C Caravan 1.9 CDTI 110kw 2007
Tomiiikkk
Příspěvky: 18
Registrován: 22 bře 2010, 18:26

Re: OP-COM návody

Příspěvek od Tomiiikkk »

Cus chlapci mam problem koupil jsem si op-com chinaclon a kdyz jsem ho dnes zkousel tak jsem nekde neco asi odklikl a ted mi na displeji zmizela spodni lista z klimatizaci. Nevi nekdo co stim? Dekuji
jaku07
Příspěvky: 3
Registrován: 09 črc 2016, 18:53
Bydliště: česka Lípa

Re: OP-COM návody

Příspěvek od jaku07 »

Zdravím mam zfiru b 1,9cdti 74kw včera jsem připojil op com a hodilo mi to chybu P0380-08 a v překladu: Obecná chyba zařízení záře, což je asi blbost nevite někdo co to je asi to bude něco ze žhavením
jaku07
Příspěvky: 3
Registrován: 09 črc 2016, 18:53
Bydliště: česka Lípa

Re: OP-COM návody

Příspěvek od jaku07 »

zdravi mam zafiru r.v 2005 1,9cdi 74kw po sešpanutí brzdy a plynu to hodilo chybu 500 74 nevite někdo co to je?
KFL
Příspěvky: 3
Registrován: 27 zář 2010, 10:03

Re: OP-COM návody

Příspěvek od KFL »

Ako prve, slaba bateria.
Pri startovani si to cucne z baterie trosku viac a pokles napatia zamava s ABS modulom, ktory vygeneruje falosnu chybu.
Uz som to tu pisal, ked som vymenil bateriu, tak to prestalo.

Ine priciny samozrejme mozu byt, ale az 100km za touto.
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“