Čalounění Interieru do KŮŽE, ALKANTARY, LÁTKY I KOŽENKY

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
mareton
Příspěvky: 91
Registrován: 21 led 2013, 22:13

Re: Čalounění Interieru do KŮŽE, ALKANTARY, LÁTKY I KOŽENKY

Příspěvek od mareton »

Ahoj.
Přemýšlel bych o nějaké obnově (nyní ne, ale časem až vyřeším - převodovku, zadní kolo, klimu....) ten majitel předemnou měl asi nějakýho vzteklýho psa a uplně všechny sedačky co tam jsou jsou na místě kde má být zadek poškrábané. Jestli se tam snažil vyhrabat nějaký poklad...
Je to v podstatě jen na těch místech kde u kombinovaných je všitá látka. Já tam mám jakoby trochu dirkatou kůži. Neni hladká jako na ostatních částech (větrání?).
Tato část jestli by se dala nějak obnovit či přešít.... to už asi trochu umění a jiná barva ať to vypadá jinak... kolik by tyto 2 varianty stáli?

Zatim.
Vectra 1.9 gts 110 KW na 18kách
Reklama
 

Janek99
Příspěvky: 7
Registrován: 28 úno 2014, 14:31

Re: Čalounění Interieru do KŮŽE, ALKANTARY, LÁTKY I KOŽENKY

Příspěvek od Janek99 »

Zdravím. Napadlo mě předělat si interiér Omegy B MV6 na nějakou kombinaci kůže a látky trochu do světlejšího odstínu. Nedalo by se někde v nějaké galerii zjistit, jak by to asi vypadalo ? Myslím nějakej vzorník. Asi je to blbost co ? Nebo nějaké fotky někoho, komu se to dělalo. Nemyslím to okopírovat, ale pro inspiraci. A jak asi vyjde ta Omega ?
koudy90
Příspěvky: 1
Registrován: 23 srp 2016, 16:33

Re: Čalounění Interieru do KŮŽE, ALKANTARY, LÁTKY I KOŽENKY

Příspěvek od koudy90 »

Zdarec, u nás bydlí frajer co to taky používá do aut, i na motorky a musím říct, že je to super, halvně to neni kůže ale koženka, ale vokem to neropozná, myslím, že nějaké bližší info je tady: http://aimexsro.cz/classic-style/
Odpovědět

Zpět na „Tuning“