Ohřev patých dveří

Moderátor: Moderátoři

StanC
Příspěvky: 243
Registrován: 31 bře 2020, 17:00

Re: Ohřev patých dveří

Příspěvek od StanC »

renegadde píše: 09 led 2021, 11:22 přišel jsem na to že tuto svorkovnici tam mám odpojenou nevím ,ale proč je opřená volně o jiné kablíky.
Proměř kontakt na svorkovnici při tom odpojeném kabelu, zda je tam napětí (při zapnutém vytápění okna). Pokud ano, tak zkontrolovat celý obvod až k ukostření za topnou spirálou, zda není někde zkrat (třeba v husím krku) a nebylo to úmyslně odpojeno.
Reklama
 

renegadde
Příspěvky: 17
Registrován: 06 led 2021, 20:17

Re: Ohřev patých dveří

Příspěvek od renegadde »

Tak změřeno po zapnutí tlačítka ohřev jde na svorkovnici 12 V .
Přílohy
zafira.jpeg
renegadde
Příspěvky: 17
Registrován: 06 led 2021, 20:17

Re: Ohřev patých dveří

Příspěvek od renegadde »

Nic jsem nenašel ,že by tam šlo něco do zkratu v husím krku je vše taky v pořádku .Jen vím že tam byli kdysi měněné paté dveře v autor.servisu.Mám ale strach to připojit abych něco neodrovnal
StanC
Příspěvky: 243
Registrován: 31 bře 2020, 17:00

Re: Ohřev patých dveří

Příspěvek od StanC »

renegadde píše: 09 led 2021, 12:02 Nic jsem nenašel ,že by tam šlo něco do zkratu v husím krku je vše taky v pořádku .Jen vím že tam byli kdysi měněné paté dveře v autor.servisu.Mám ale strach to připojit abych něco neodrovnal
Jelikož je mezi pojistkou FR11 a svorkovnicí zapojen paraelně +kontakt na řídící jednotku, tak bych pro jistotu vložil mezi kontakt svorkovnice a přívodní kabel pojistkové pouzdro s pojistkou, aby případný zkrat zachytila příklad, https://www.kovys-moto.com/POJISTKOVE-P ... 2-d420.htm a dát tam nižší pojistku 20A. s připojením na autokonektory. Zda se něco projeví.
renegadde
Příspěvky: 17
Registrován: 06 led 2021, 20:17

Re: Ohřev patých dveří

Příspěvek od renegadde »

Dobrej nápad ,ale bojím bojím ,že něco odrovnám asi radějí seženu nějakého odborníka at na to ještě koukne nechci odrovnat ŘJ.Podle mě je vše OK.
StanC
Příspěvky: 243
Registrován: 31 bře 2020, 17:00

Re: Ohřev patých dveří

Příspěvek od StanC »

renegadde píše: 09 led 2021, 12:47Dobrej nápad ,ale bojím bojím ,že něco odrovnám asi radějí seženu nějakého odborníka at na to ještě koukne nechci odrovnat ŘJ.Podle mě je vše OK.
Je možné, že to pouze zapoměli po výměně dveří znova zapojit. To ale nevíš, tak pouze ta kontrola.
renegadde
Příspěvky: 17
Registrován: 06 led 2021, 20:17

Re: Ohřev patých dveří

Příspěvek od renegadde »

Asi tak nějak .Jinak děkují moc za vše .Prosím jestli znáte někoho okolí Opavy ,Ostravy kdo by se na to mohl ještě mrknout tak dejte info .Díkes
renegadde
Příspěvky: 17
Registrován: 06 led 2021, 20:17

Re: Ohřev patých dveří

Příspěvek od renegadde »

Stanc Ahoj takže jsem přijel od elektrik.přeměřil vše je ok zapojil patici a zatím vše šlape tak snad to bude dobré.
StanC
Příspěvky: 243
Registrován: 31 bře 2020, 17:00

Re: Ohřev patých dveří

Příspěvek od StanC »

renegadde píše: 12 led 2021, 15:41 Ahoj takže jsem přijel od elektrik.přeměřil vše je ok zapojil patici a zatím vše šlape tak snad to bude dobré.
OK hlavně, že je závada odstraněna a ohřev okna funguje.
Odpovědět

Zpět na „Zafira B“