Seznam disků a pneumatik - Astra J

Moderátoři: Astra - R@SAG, Moderátoři

Miratr
Příspěvky: 7
Registrován: 24 úno 2023, 11:56

Re: Seznam disků a pneumatik - Astra J

Příspěvek od Miratr »

Díky za tip, u mě se úředník odvolává ze co mužů mít mám v technicaku a COC listu a nic jinyho tam nejde krom kol s typakem. Jenže hovado v Opelu na tom mají postaveny business. Takže když to u nich koupíš tak ti to zapisou ale typovej list ti nedají. Takže tímto chci poprosit někoho zda by nebyl ochoten za úplatu zapůjčit kola s typakem 8x18 et46 pouze pro zápis. Nebo alespoň zda by mi někdo neposlal typak na tyhle kola. Na oplátku tu mám ještě nějaký vyjádření z německého tuv. Kdyžtak do sz. Nejde mi to vložit. Bohužel pro ty naše exoty to není schváleny typ dokumentu. Ve dveřích mám jen 17ky. A i když mám Astra j sport router a20dth tak prý nemůžu mít podle vin 18.
Reklama
 

kulisek_91
Příspěvky: 4
Registrován: 07 úno 2010, 18:23

Re: Seznam disků a pneumatik - Astra J

Příspěvek od kulisek_91 »

zkus tuhle stránku..je to sice za poplatek, ale pochybuju že někdo kdo už má kola v TP zapsané bude mít doma k nim typový list.

https://www.typove-listy.cz/
Uživatelský avatar
klm121
Moderátor
Příspěvky: 121
Registrován: 15 pro 2009, 15:44

Re: Seznam disků a pneumatik - Astra J

Příspěvek od klm121 »

Riešim podobný problém so zápisom.
Mám však už k dispozícii certifikát k diskom v rozmere 8Jx18 5x115 (ET 45), avšak v nemčine. Ak by bol záujem, viac info v správe.
Opel Insignia B Sports Tourer Business Inovation 2.0 CDTi 2019 (154 kW) Automat 4x4
Opel Zafira Tourer Cosmo 2.0 CDTi 2015 (125 kW) Automat
Opel Astra J Sports Tourer Cosmo 2.0 CDTi 2015 (121 kW) - ex
Opel Astra K Innovation 1.4 Turbo 2016 (92kW) - ex
Odpovědět

Zpět na „Astra J - Kola a pneu“