Astra - R@SAG - 1.4 Turbo 88kW 120k - COSMO Premium

Založte si své téma a představte svůj Opel Astra J ostatním.

Moderátoři: Astra - R@SAG, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Astra - R@SAG
Moderátor
Příspěvky: 541
Registrován: 02 dub 2020, 13:26
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Astra - R@SAG - 1.4 Turbo 88kW 120k - COSMO Premium

Příspěvek od Astra - R@SAG »

Astra J k 9 narozeninám dostala i takovouto drobnost do zavazadlového prosotru + jedna společná fotografie s naší nejstarší Astrou v rodině :) .

Obrázek
Obrázek

Obrázek
Předešlé vozy: Opel Astra F 1.4 8v - 1992
Současný vůz: Opel Astra G 1.4 16v ECOTEC - 2003
Současný vůz: Opel Astra G 1.4 16v Twinport - 2006
Současný vůz: Opel Astra J 1.4 Turbo 88kW/120k - 2015
WEB: astra-rasag.cz - vše o Opelech.
Reklama
 

Silver
Příspěvky: 28
Registrován: 20 črc 2023, 20:16

Re: Astra - R@SAG - 1.4 Turbo 88kW 120k - COSMO Premium

Příspěvek od Silver »

Ahoj,prave to riesim vymenu radiacej paky..na opelfore som daval dotaz ako vyvliect tu kozennu manzetu zo starej paky...poslal mi tam chalan odkaza na tvoj blok de si to riesil a nedoriesil (mozno uz ano) no ale medzicasom este predtym som to konzultoval z blaznami z rumunska co robia podsvietenia a aj vymeny podsvietenych pak ako chcem aj ja a poslal mi obrazok ..treba utobit toto 😂,je to logicke lebo nova paka ten zaistovaci kruzok plastovy ma
Obrázek
index of me jpg

Neviem ci ti to este pomoze..no ja to idem zajtra skusit,len este musim nalotovat dlhsie kable k pake...inak otazka kedze mam svetelny senzor tak pocitam zeby to stacilo napojit na panel radia ,aby to svietilo len ked bude tma ,alebo teda ked senzor vyhodnoti ze zapne pristrojovku,to by mohlo fungovat nie? Lebo on mi poslal fotku a napajal to na zasuvku,ale tam je spinave napatie ,tam by to svietilo stale pokial nevypnes kluc a tak to ja nechvem.
Uživatelský avatar
Astra - R@SAG
Moderátor
Příspěvky: 541
Registrován: 02 dub 2020, 13:26
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Astra - R@SAG - 1.4 Turbo 88kW 120k - COSMO Premium

Příspěvek od Astra - R@SAG »

Ahoj, ANO řeěil jsem to, ale nedořešil. Nechtěl jsme nic ničit apod. Měl jsme v plánu pouze manženu s modrým prošitím s pravé kůže. Po dlouhém zkoumání a hledání na internetu,dopisování mi mnoho lidí potvrdilo, že to nelze jednoduše demontovat (tu hlavisi řadácá páky). Prodává se to jako celek, případně pouze stříbrný rámeček. Proto jsem to vzdal a namontoval to vše zpět.

Co se týče osvětlení okolo řadící páky, tak to se dá lehce připojit na konektor, který tam možná máš a není potřeba nic napojovat na kabely.

https://www.astra-j.cz/viewtopic.php?f= ... A9+konzole

toto je originál díl https://www.doopla.cz/dily/osvetleni-st ... -1328.html

Osobně bych šel cestou si to pořídit s vraku za par korun a pak to tam napojit, něž něco dodělávat, jak dělal LED osvětlení kufru a postupoval jsem tak, abych nepoškodil elektro instalaci a mohl to kdykoliv demontovat a vše fungovalo.

https://astra-rasag.cz/?page_id=1630
Předešlé vozy: Opel Astra F 1.4 8v - 1992
Současný vůz: Opel Astra G 1.4 16v ECOTEC - 2003
Současný vůz: Opel Astra G 1.4 16v Twinport - 2006
Současný vůz: Opel Astra J 1.4 Turbo 88kW/120k - 2015
WEB: astra-rasag.cz - vše o Opelech.
Silver
Příspěvky: 28
Registrován: 20 črc 2023, 20:16

Re: Astra - R@SAG - 1.4 Turbo 88kW 120k - COSMO Premium

Příspěvek od Silver »

Rozumiem rozumiem 😊..ja ale ambient mam,chcem len paku podsvietenu prehodit..(svietia je cisla na cerveno) ..preto to riesim 😁 preto aj ta oazka ohladom zapojenia..v kufri to mas paradne tir pasy..mal som to takisto v Hacku...a chystam sa aj do jecka to urobit
Uživatelský avatar
Astra - R@SAG
Moderátor
Příspěvky: 541
Registrován: 02 dub 2020, 13:26
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Astra - R@SAG - 1.4 Turbo 88kW 120k - COSMO Premium

Příspěvek od Astra - R@SAG »

No podsvícení řadící páky to by bylo super, ale více bych uvítal vyhřívání, když mám vyhřívané sadadla + volant :D :D :D . Jak to budeš mít, klidně napiš postup a možná se do toho taky vrhnu :) :) :) .
Předešlé vozy: Opel Astra F 1.4 8v - 1992
Současný vůz: Opel Astra G 1.4 16v ECOTEC - 2003
Současný vůz: Opel Astra G 1.4 16v Twinport - 2006
Současný vůz: Opel Astra J 1.4 Turbo 88kW/120k - 2015
WEB: astra-rasag.cz - vše o Opelech.
Silver
Příspěvky: 28
Registrován: 20 črc 2023, 20:16

Re: Astra - R@SAG - 1.4 Turbo 88kW 120k - COSMO Premium

Příspěvek od Silver »

Jj nebolo by odveci vyhrievanie,mohli aj to tam dat k diodam hahah...

No mam to hotove ,precvikol som cvikackami ten kruzok v jednom mieste a vyvliekol kozu..a podla toho jak som ju daval dolu..tak musis aj navliekat cize presne tak isyo na novu paku zvnutra...najtazsia cast bola zase nasadit ten cierny kruzok cez kozu a stlacit aby to behlo do tej zapadky k striebornej casti(to vlastne co stlacas na spatecku) neslo mi to more naspak tam dat...a potom mi napadlo ci nahodou ten kruzok co som precvikol neni nejaky iny ,ako to ten co bol kpake,len ten co bol k pake aj ked som kuzu navliekol popod nedarilo sa mi to stlacit ktomu chromovemu aby to zacvaklo.tak som poucil ten precviknuty(stale ostal pevny ) a cuduj sa svete podarilo sa a koze je na posvietenej pake ako z vyroby 😅. Netreba sa toho bat..ak by si kupoval podsvietenu paku..tak pride zo vsetkym ako original,avsak bez koze a ramuna kozu...no a dalej som pokracoval kablamy...zvolil som nakoniec vypinac svetiel.,lebo panel od radia nejako mi to neslo ..svietilo to stale bezohladu nato v ktorej polohe som mal vypinac svetiel..tak som to natahol k vypinacu a tam hladal kombinaciu..aby to svietilo len na parkovackach a dlhych ...a v rezime auto aby to bolo vypnute.
Tak som zvedavy ked sa zotmie co to je spravne zapojene,ale verim ze ano.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Astra - R@SAG
Moderátor
Příspěvky: 541
Registrován: 02 dub 2020, 13:26
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Astra - R@SAG - 1.4 Turbo 88kW 120k - COSMO Premium

Příspěvek od Astra - R@SAG »

Pěkné, pokud se do podzimu nerozhodneme Astru J prodat a koupit nástupce, tak se pustím do této úpravy asi také, ať je zase něco nového :D :D :D :D :D .
Předešlé vozy: Opel Astra F 1.4 8v - 1992
Současný vůz: Opel Astra G 1.4 16v ECOTEC - 2003
Současný vůz: Opel Astra G 1.4 16v Twinport - 2006
Současný vůz: Opel Astra J 1.4 Turbo 88kW/120k - 2015
WEB: astra-rasag.cz - vše o Opelech.
Silver
Příspěvky: 28
Registrován: 20 črc 2023, 20:16

Re: Astra - R@SAG - 1.4 Turbo 88kW 120k - COSMO Premium

Příspěvek od Silver »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Tu je foto..mas aj sz..v pripade blizsich otazok pis na msg
Martin Šodel -foto mam zo snubenicou,je to rychlejsie ako tu
Odpovědět

Zpět na „Astra J - Auta členů a recenze“