Prodej Opel Astra ST 1.4 103 kW

Založte si své téma a představte svůj Opel Astra J ostatním.

Moderátoři: Astra - R@SAG, Moderátoři

Zamčeno
beavis
Příspěvky: 22
Registrován: 18 lis 2018, 13:35

Prodej Opel Astra ST 1.4 103 kW

Příspěvek od beavis »

Prodam svoji Astru ST 1.4 turbo, 103 kW, najeto 145000 km, prvni registrace 8.8.2013, auto jsem kupoval jako predvadecku u prodejce Opel Teplice. Vybava je to Active. Barva modra metaliza (deep sky), nikdy nehavarovana, letni sada kol na originalnich 17" kolech, zimni sada na 16" plechacich. Auto ma odnimatelne tazne zarizeni, ve vybave je svetelny a destovy sensor, LED denni sviceni, elektricka rucni brzda, nastavitelny volant, nastavitelne sedacky s elektrickym nastavovanim bederni operky, vsechny okna jsou v elektrice, ma vyhrivane sedacky a volant a parkovaci senzory vzadu. V listopadu 2022 byla menena dvouhmota vc. spojkoveho loziska a zaroven byla zkontrolovana prevodovka a byl v ni vymenen olej. Motorovy olej byl pouzivaj jen origos GM dle VIN specifikace. Vzdy jsem ho menil v cca 13000 km. Vymeny oleje a filtru jsem si vzdy delal sam. O aute by se jeste dalo psat dal, ale spis budu rad kdyz se mi zajemce ozve a ja mu vse povim. Jediny duvod proc Astru prodavam i pres to ze nam slouzila po celou naprosto bez problemu je to ze jak deti rostou, tak je v ni min a min mista. A to hlavne kdyz nekam jedeme na dovolenu. Tak se pokoukavam po Insignii B. Cena 155000 Kc.
Přílohy
Astra_4.jpg
Astra_3.jpg
Astra_1.jpg
Reklama
 

beavis
Příspěvky: 22
Registrován: 18 lis 2018, 13:35

Re: Prodej Opel Astra ST 1.4 103 kW

Příspěvek od beavis »

PRODANO!!!
Zamčeno

Zpět na „Astra J - Auta členů a recenze“