VIP

Garančky, servisy, ceny a hodnocení servisů.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Uživatelský avatar
MatejZ
Příspěvky: 12
Registrován: 28 úno 2018, 08:28

Re: VIP

Příspěvek od MatejZ »

Mě už to ušetřilo vcelku dost. Mám Astru od BS Auto Motol; platím si tu "vyšší" verzi VIP (+-900), a faktem je, že za mě super. Slevy na díly, materiál a práci -a hlavně!! Za mě osobně spatřuji největší výhodu v tom, že si (jak už tu někdo psal přede mnou) tu měsíční částku de facto spořím na separátní účet v mateřským servisu od dealera, a tak (pokud nebouráš, samozřejmě :D ) se ti pak může uplně v klidu stát, že přijedeš na výměnu oleje a nezaplatíš ani korunu, protože budeš mít "naspořeno" z měsíčních splátek. To samý s přezutím pneu atd..

A navíc! Poslední dobou jsem toho začal využívat i trošku jinak: V podmínkách mého VIP programu (doporučuju omrknout smluvní podmínky) mám (mj.) "vyčištění vozidla a interiéru při návštěvě zdarma" - sám přijímací technik mi potvrdil, že tam klidně můžu přijet každý týden, auto tam dopoledne odevzdat, a odpoledne se nechat hodit, třeba kolegou z práce, pro vypulírovaný auto.. A za mě zdůrazňuji: fakt VYPULÍROVANÝ. Dělám to 2x měsíčně; při průměrný ceně 200,- za myčku už mi to ušetřilo na nejednu nádrž ;)
Opel Astra K 2017 Inno, pastel white
1.4T 110Kw, 29k+ km
Reklama
 

Uživatelský avatar
majusenko
Příspěvky: 233
Registrován: 10 lis 2017, 09:40

Re: VIP

Příspěvek od majusenko »

A sú tie podmienky niekde na nete? Ja som nad tým uvažoval, ale podmienky som nikde nenašiel.
Opel Astra K ST AT6, 147kW Innovation
(ex) Opel Insignia 2011, Cosmo
Opel Astra G 2009

https://www.spritmonitor.de/en/detail/898962.html
Jirikac
Příspěvky: 59
Registrován: 10 bře 2017, 17:12
Bydliště: Modřice

Re: VIP

Příspěvek od Jirikac »

Mohu se zeptat kde jsi prosím našel, že v BS Auto je mytí interiéru zdarma? Na webu mají slevu 20%. Já mám auto z BS auto Brno a nic takového mi nenabídli a to mám také VIP Premium.
Astra K 1.4T/92kW, Innovation, Deep Sky, MY17.5
Sada Inovace, Zimní sada 1, 2x USB do zadní konzole, dojezdové kolo
17.2.2017 -> 12.4.2017
morgoth
Příspěvky: 339
Registrován: 27 úno 2016, 00:47

Re: VIP

Příspěvek od morgoth »

Já jsem si teda původně naivně myslel že těch 800 měsíčně za rok neproservisuju :lol:, nakonec jsem si to zařídil protože mi tam dali 1000 Kč kredit. Jako pokud máte v plánu jezdit do stejného servisu, tak asi není co řešit. I když ty slevy nic moc, reálně na druhý prohlídce sleva cca 950 (faktura 7300 po slevě). Měl jsem ale za to, že ty výhody jsou ve všech servisech stejný, teď ale koukám že třeba BS Auto v Praze vychází slevama líp než na Spořilově kam teď jezdím (jenom za levnější uskladnění kol bych ušetřil docela dost), asi si to přehodím až pojedu přezout kola.
Astra K HB 1,4T 110kW, Innovation, 02/2016
Uživatelský avatar
Mike
Příspěvky: 337
Registrován: 29 pro 2016, 14:36
Bydliště: Praha

Re: VIP

Příspěvek od Mike »

Slevy a benefity.JPG
Mytí tam rozhodně není, jen sleva na čištění.
Astra K ST - 1.4T - 92kW - innovation - barva GAZ - MY2017
Jirikac
Příspěvky: 59
Registrován: 10 bře 2017, 17:12
Bydliště: Modřice

Re: VIP

Příspěvek od Jirikac »

Já mám v BS Brno mytí exteriéru zdarma. Projedou tojen myčkou, někdy ručně.
Astra K 1.4T/92kW, Innovation, Deep Sky, MY17.5
Sada Inovace, Zimní sada 1, 2x USB do zadní konzole, dojezdové kolo
17.2.2017 -> 12.4.2017
Uživatelský avatar
MatejZ
Příspěvky: 12
Registrován: 28 úno 2018, 08:28

Re: VIP

Příspěvek od MatejZ »

Jirikac píše:Mohu se zeptat kde jsi prosím našel, že v BS Auto je mytí interiéru zdarma? Na webu mají slevu 20%. Já mám auto z BS auto Brno a nic takového mi nenabídli a to mám také VIP Premium.
Mike píše:
Slevy a benefity.JPG
Mytí tam rozhodně není, jen sleva na čištění.
Panove; dohadovat se tu s vama o takovy prkotine, mi pripada trochu mimo misu :) Vsichni si umime predstavit, ze ti obchodnici udelaji v zajmu uzavreni smlouvy kde co, aby vam vysli vstric ;) Vy tu zase pisete o "kreditu", kterej jsem zase nedostal ja.. Kdyz jsem s nimi byl nedavno resit kontrolku ESC po startu (viz jinej thread) tak jsem dostal po dvou hodinach v servisu umyty a vyluxovany auto. A protoze mi to udelali prakticky pokazdy, kdy jsem tam byl, tak jsem jim ze slusnosti podekoval, ze mi i pri takovy prkotine venovali ten cas a vycistili mi to. Na to konto mi sdelili to, co jsem psal predtim - ze to mam ve smlouve, a ze muzu prijet kdykoliv, klidne jen na vycisteni vozu. A rozhodne za to neplatim, a neprijde mi, ze by si to "honili" na servisnich hodinach :) Vic nevim - a ani (jakozto koncovy zakaznik) vedet nepotrebuju :) Jen jsem predaval zkusenosti.
Opel Astra K 2017 Inno, pastel white
1.4T 110Kw, 29k+ km
Uživatelský avatar
majusenko
Příspěvky: 233
Registrován: 10 lis 2017, 09:40

Re: VIP

Příspěvek od majusenko »

Ahoj, dostal som zoznam benefitov od SRBA servis v Prahe Modrany cez VIP program. Uskladnenie pneu zdarma a umytie a vyluxovanie auta (platí iba pri servisnej zákazke)
Opel Astra K ST AT6, 147kW Innovation
(ex) Opel Insignia 2011, Cosmo
Opel Astra G 2009

https://www.spritmonitor.de/en/detail/898962.html
Uživatelský avatar
palecNR
Příspěvky: 109
Registrován: 20 pro 2016, 23:30
Bydliště: Nitra

Re: VIP

Příspěvek od palecNR »

Ten vas ucet VIP sluzi len na udrzanie si zakaznikov aby neodisli do lacnejsich,neautorizovanych servisov.
Nemam VIP ucet auto po 1 aj 2 servisnej kontrole som dostal povysavane a zvonku umyte. Na olej aj
filtre som dostal zlavu aj bez uctu,no cena po 2 kontrole aj vzhladom na zlavu ma od autorizovaneho servisu doslova odkopla. Na druhy rok uz pojdem do neautorizovaneho,ale certifikovaneho servisu. Co vy z VIP uctom si nemozete dovolit koli nasporenym peniazom.
Opel astra K innovation 1,6 100kw/136k
r.v 3/2016
Uživatelský avatar
majusenko
Příspěvky: 233
Registrován: 10 lis 2017, 09:40

Re: VIP

Příspěvek od majusenko »

ok je to tak. Ale keď mám 5r záruku, kde nemôžem chodiť inde, ako do autorizovaných, tak mám robiť čo? To je pekné, že ty tam nepôjdeš, ale mnoho iných tam chodiť chce / musí, aby im nepadla záruka, resp.aby s ňou nemali problémy.

Tak je to aspoň niečo, okrem toho sporiť môžem prestať kedykoľvek a dočerpám to, čo tam je... A téma autorizák vs neautorizák je nasamostatné vlákno a čo človek to názor...
Opel Astra K ST AT6, 147kW Innovation
(ex) Opel Insignia 2011, Cosmo
Opel Astra G 2009

https://www.spritmonitor.de/en/detail/898962.html
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Garanční prohlídky + svolávací akce + servis + servisy“