Servisy a služby

Garančky, servisy, ceny a hodnocení servisů.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Vectra C Michal
Příspěvky: 5
Registrován: 15 kvě 2016, 12:33

Re: Servisy a služby

Příspěvek od Vectra C Michal »

Ahoj zajímalo by mě kde bych našel nějakého machra přes opely mam Vectru c 3.0 cdti se 135kw. Problem je v tom ze mi prestal fungovat tempomat zapalovac, nelze aktivovat sport rezim a nesviti mi taky podsviceni palubky u spinace na svetla. Na palubce se na me porad smeji kontrolky tlumicu to chapu jelikoz mam uz neoriginal na predku. Dale se mi jeste rozsvitil servis, protiskluz a pak prestal fungovat ten tempomat a svitit ta cast palubky. Občas to naskocilo a pak zase prestalo. Diag psal ze krouzek pod volantem a kdyz jsem s tim byl i v Opelu Rychnov tak mi rekli ze krouzek ne ale pojistky jsou KO pritom vsechny OK a baba prej hodte to ze skaly. Byl bych rad kdyby se na to fakt kouknul nekdo kdo tomu rozumi prijedu snad uz i kamkoliv hlavne at je v pohode
Reklama
 

Sunman
Příspěvky: 1328
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Servisy a služby

Příspěvek od Sunman »

zkus to v sekci pro Vectru C
Venca89
Příspěvky: 3
Registrován: 10 kvě 2018, 13:17

Re: Servisy a služby

Příspěvek od Venca89 »

Sunman píše:Venco prestaň panikáriť. Prečo prosím ťa ešte ani nemáš auto a už sa vypytuješ aké máš očakávať poruchy.
Tak keď si taký pesimista mal si sa zaujímať pred objednávkou auta.

Jednoducho povedané, žiadne poruchy netreba očakávať. Detské choroby na tomto aute sa zdá už sú preč, cukátko už tiež odstránili. Tak si to uži v novom aute a neblázni. Máš tiež záruku keď sa nejaká závada náhodou objaví - je to len technika tak občas sa niečo môže vyvrbiť. Mne spadla hadica na saní turba po 30km jazdy tak som to zaviezol večer nazad do servisu, ráno zavolal že na dvore stojí auto čo mi včera predali nech to dajú dokopy. A za hodinku to bolo OK.

Pri preberaní hlavne pozri či je tam všetko čo si si objednal
Doma v prvom rade skontroluj hladinu oleja aby si o mesiac keď bude olej chýbať vedel či ho nedoliali správne alebo ho auto zožralo. Dtto hladinu v nádobke na brzdovú kvapalinu a chladiacu kvapalinu.

Prvých 1500km jazdi 2000÷3500 ot/m neopováž sa jazdiť na spotrebu, často preraďuj a nepoužívaj tempomat. Aj na diaľnici pridávaj a uberaj, nejazdi rovnakým tempom.
Po 1500km to začni vypalovať a pred vypnutím motora vždy počkaj pár sekúnd aby si turbo oddýchlo.

A olej vymeň normálne tak ako ti to ukáže palubný počítač.

Děkuji za odpověď tak samozřejmě než jsem kupoval auto tak jsem si zjišťoval co a jak ale je pravda že je to docela novinka pořád tak jenom ať vím jestli tam jsou nějaké častější poruchy vím že ty nové auta už nebudou takové držáky jako ty starší ;) Taky mi kámoš říkal ať si zjistím tu výbavu jestli je opravdu ta kterou jsem si objednal a teda pokuď to s těmi otáčkami je to lepší to takhle rozhýbat a nedusit to v nižších otáčkách tak to zkusím ;)
Sunman
Příspěvky: 1328
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Servisy a služby

Příspěvek od Sunman »

no novinka uz snad ani ne.
mam tu 3ks
1x HB 1.4 150k full vybava, 50tkm od 09/17
2x ST 1.6cdti 136k dynamic, 80tkm od 03/17
vsechny s led a AT.
uplne bez problemu krome toho ze ted kluci tvrdi ze J-cko bylo auto, tohle je papirovy cert
Uživatelský avatar
pelito
Příspěvky: 173
Registrován: 15 led 2017, 20:41

Re: Servisy a služby

Příspěvek od pelito »

chlapi, viete mi odporucit nejaky dobry servis v bratislave? Nie ze by tu tych autorizovanych bolo nejak extra vela ale ak mate nejake skusenosti tak sa pls podelte...ja mam VIP program v MaH, bol som u nich na Panonskej na garancke + som im nechaval nieco spravit v ramci zaruky ale nebol som spokojny, tak by som vyskusal niekoho ineho. Dik
Astra K 1.0T 77kw Innovation
Granite Grey
blesk
Příspěvky: 233
Registrován: 05 zář 2016, 10:28

Re: Servisy a služby

Příspěvek od blesk »

Uživatelský avatar
pelito
Příspěvky: 173
Registrován: 15 led 2017, 20:41

Re: Servisy a služby

Příspěvek od pelito »

dik za tip, hodnotenia maju dobre ale toto je autorizovany servis?...podla popisu je to skor taka garazova firmicka :D nie ze by mi to vadilo ale nechcem aby mi padla zaruka, resp. chcem nejake veci reklamovat v ramci 2-rocnej zaruky, cize bez platenia.
Astra K 1.0T 77kw Innovation
Granite Grey
Dupl3xx
Příspěvky: 38
Registrován: 19 pro 2015, 15:04

Re: Servisy a služby

Příspěvek od Dupl3xx »

Ahoj, jezdí nekdo na garancky/servis na Českých Budějovic ke Královi ? Historicky z doby Gčka na ně hodně lidí nadávalo a jezdilo se do Písku. Máte s nima někdo zkušenosti z poslední doby? Díky
Uživatelský avatar
XMira
Příspěvky: 203
Registrován: 06 lis 2017, 13:53
Bydliště: CB

Re: Servisy a služby

Příspěvek od XMira »

Jezdím. Zatím standard. Určitě lepší, než Renault :-)
XCEED GTline 1.5T-GDI DCT MY2023
prodáno: ASTRA 1.4 110kW AT MY2018
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Servisy a služby

Příspěvek od mattonecz »

Mate nekdo zkusenost v Praze, kde nechat vymenit olej + filtry, kdyz mam vlastni material? Idealne na pockani? :D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Garanční prohlídky + svolávací akce + servis + servisy“