Servisy a služby

Garančky, servisy, ceny a hodnocení servisů.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
bruno75
Příspěvky: 16
Registrován: 27 pro 2017, 20:10

Re: Servisy a služby

Příspěvek od bruno75 »

Jednoznačne si nemal prevzať auto zo servisu v takomto stave. Ani za nič by ma nepresvedčili, že to je OK aj keď by sľubovali opravu zdarma.
Astra K ST 1,4T innovation (110kW) šedá cosmic
Reklama
 

gregor
Příspěvky: 17
Registrován: 06 čer 2017, 14:54

Re: Servisy a služby

Příspěvek od gregor »

Co dodat
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: Servisy a služby

Příspěvek od sladas opc »

Auto bych si neprebral ani nahodou a trval bych na oprave u ktery bych chtel byt..jinak co se tyce matrixu me uz 4xkrat menily pokazde obe svetla a ted to resim zas opet kapky vody uvnitr
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
kisond
Příspěvky: 21
Registrován: 14 lis 2016, 14:45

Re: Servisy a služby

Příspěvek od kisond »

Mym umyslem bylo poukazat na to jak s nama jednaji v servisu. To jestli jsem mel prevzit auto je irelevantni, ja ho proste potreboval. Je uplne jedno jestli bych ho prevzal nebo ne v servisu to resili jako skodnou udalost takze to na sve naklady opravi. Pokud bych ho tam nechal zalezitost nevyresim pouze prijdu o to ze nebudu mit auto v momente kdy ho potrebuji, servisu to je jedno.
Pro mne je dulezite aby auto fachcilo...
Pouze dodatek samozrejme po dojeti domu obe svetla total zamlzene a jedno teda ma na sobe mikrorhliny na skle proste je poskozeny UV film na vnejsim plexiskle jak to properovalo behem narazu. Bohuzel zde se obavam ze BSAuto se k tomu postavi jako obvykle - zavada se neprojevila a behem nehody se poskodil pouze naraznik...
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: Servisy a služby

Příspěvek od sladas opc »

Tak si to nafot a pripadne kdyz ti to poskozene nevymeni resil bych to pres zsstoupeni opelu v cr..v servisu bych jim to rekl at s tim pocitaj
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Uživatelský avatar
sova
Příspěvky: 172
Registrován: 10 črc 2017, 08:14
Bydliště: Praha

Re: Servisy a služby

Příspěvek od sova »

tak jsem včera objevil prasklinku (asi 5mm) na čelním skle, hned vedle senzorů...všechny fungují, ale chtělo by to asi vyměnit

ptám se tedy, kde v Praze to vymění?
Uživatelský avatar
majusenko
Příspěvky: 233
Registrován: 10 lis 2017, 09:40

Re: Servisy a služby

Příspěvek od majusenko »

Ahojte,

prešiel som vlákno a dozvedel som sa kopec informácií, ale o tom, kde ísť do servisu v Prahe nie :D

Auto Palace som predbežne vylúčil na základe vašich skúseností, možno niekto bude mať iný názor, rád si ho prečítam.

Ostáva Srba Modřany a Tukas AutoStaiger.
V druhej vlne AutoVars (Jankovcova) a BS Auto, tie už mám trochu od ruky, ale ak sú dobré skúsenosti tak mi to nevadí.
Opel Astra K ST AT6, 147kW Innovation
(ex) Opel Insignia 2011, Cosmo
Opel Astra G 2009

https://www.spritmonitor.de/en/detail/898962.html
brycedoe
Příspěvky: 58
Registrován: 16 úno 2017, 18:48

Re: Servisy a služby

Příspěvek od brycedoe »

majusenko píše:Ahojte,

prešiel som vlákno a dozvedel som sa kopec informácií, ale o tom, kde ísť do servisu v Prahe nie :D

Auto Palace som predbežne vylúčil na základe vašich skúseností, možno niekto bude mať iný názor, rád si ho prečítam.

Ostáva Srba Modřany a Tukas AutoStaiger.
V druhej vlne AutoVars (Jankovcova) a BS Auto, tie už mám trochu od ruky, ale ak sú dobré skúsenosti tak mi to nevadí.
K tomuto bych se připojil
Venca89
Příspěvky: 3
Registrován: 10 kvě 2018, 13:17

Re: Servisy a služby

Příspěvek od Venca89 »

Čau lidi chtěl jsem se zeptat objednal jsem si Astru a má dojít v červenci asi a teda zajímalo by mě na co bych si měl dávat pozor a jaké závady mám asi čekat četl jsem o tom oleji to snad už bude ten Dexos 1 popřípadě se zeptám ale výměna oleje má být až při 30 tis pry takže asi bude lepší ten olej vyměnit při těch 15 tis co? A teda třebas v elektronice nejsou nějaké problémy nebo s displejem? Budu mít výbavu Komfortní sada 2 a tu navigaci Navi 900 a mlohovky. Děkuji za případné odpovědi.
Sunman
Příspěvky: 1328
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: Servisy a služby

Příspěvek od Sunman »

Venco prestaň panikáriť. Prečo prosím ťa ešte ani nemáš auto a už sa vypytuješ aké máš očakávať poruchy.
Tak keď si taký pesimista mal si sa zaujímať pred objednávkou auta.

Jednoducho povedané, žiadne poruchy netreba očakávať. Detské choroby na tomto aute sa zdá už sú preč, cukátko už tiež odstránili. Tak si to uži v novom aute a neblázni. Máš tiež záruku keď sa nejaká závada náhodou objaví - je to len technika tak občas sa niečo môže vyvrbiť. Mne spadla hadica na saní turba po 30km jazdy tak som to zaviezol večer nazad do servisu, ráno zavolal že na dvore stojí auto čo mi včera predali nech to dajú dokopy. A za hodinku to bolo OK.

Pri preberaní hlavne pozri či je tam všetko čo si si objednal
Doma v prvom rade skontroluj hladinu oleja aby si o mesiac keď bude olej chýbať vedel či ho nedoliali správne alebo ho auto zožralo. Dtto hladinu v nádobke na brzdovú kvapalinu a chladiacu kvapalinu.

Prvých 1500km jazdi 2000÷3500 ot/m neopováž sa jazdiť na spotrebu, často preraďuj a nepoužívaj tempomat. Aj na diaľnici pridávaj a uberaj, nejazdi rovnakým tempom.
Po 1500km to začni vypalovať a pred vypnutím motora vždy počkaj pár sekúnd aby si turbo oddýchlo.

A olej vymeň normálne tak ako ti to ukáže palubný počítač.
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Garanční prohlídky + svolávací akce + servis + servisy“