Servisy a služby

Garančky, servisy, ceny a hodnocení servisů.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 83
Registrován: 15 srp 2012, 20:22

Re: Servisy a služby

Příspěvek od Tomys »

Myslíš Srbu na Lhotce..necpi nám je do Braníka :D :D :D :D Tam a už jsem to tu někde psal se jakž třakž snaží jen při prodeji a stejně jsem o astře věděl víc než prodejce - a když sem tam byl asi 3 roky nazpět kvůli tomu estli mi zjistí kde jechyba u mojí Vectřice ( KO klíček ) tak se vůbec nepokoušeli o nic, čímž jsem si udělal představu.
BS Auto jde...
Astra K ST , 1.4 Turbo 125k , Innovation, 17"
Reklama
 

Uživatelský avatar
Andrej
Příspěvky: 115
Registrován: 28 srp 2016, 22:40

Re: Servisy a služby

Příspěvek od Andrej »

Tak na Slezské v Ostravě, u Novotného, je to o ničem. Kdysi jsem tam chodíval, teď už ani pro náhradní díl. Ochota je tam na nule, čumí na mě jak kdybych byl na obtíž a jednání na nízké úrovni.. na to, že jsem zákazník a dělám jim kšeft.

Adop v Porubě, no... zdá se, že nemají moc informací o novinkách a aktuálním dění ve světě Opel. Taky se moc nepředřou. Kdysi jsem, mimo jiné, u nich měnil čelní sklo, nejen, že mi špatně napočítali předběžnou cenu, ale výměna skla trvala týden a půl. Chápu, že někdo může onemocnět nebo nedojde díl, atp. ..., ale když už se to stane, tak dám kruci zákazníkovi aspoň vědět.

Frýdek-Místek Emistar, hoši nemají tolik kšeftů, aby byli nabití zkušenostmi, ale zatím bylo jednání solidní, ale ceny trochu vyšší.

Auto Horečka Nový Jičín, bývalý Chevrolet, co dodat, ...pár Oplů na prodej, servis bídný, moc toho neví.

Těžko volit tu u nás.... :P
Astra K, ST 1.4T (92Kw) Enjoy + sady gumových a velurových koberečků :-)
Uživatelský avatar
modern
Příspěvky: 37
Registrován: 28 led 2016, 19:09
Bydliště: Opava

Re: Servisy a služby

Příspěvek od modern »

Opava Reprecar - jak jsem již zmínil, tady jsem byl maximálně spokojený. Když jsme vybírali auto, tak tady byl prodejce napříč značkami nejlepší - profesionální přístup, informovanost, nic nebylo problém , byť už bylo třeba po zavíračce. To co se domluvilo, bylo vždy včas splněno. Předávání auta trvalo hodinu, do detailu vše vysvětleno.Vřele doporučuji !
Astra Innovation 1.4 benzin,110 kw, automat. převodovka, Navigace, parkovací automat, Zimní sada, zadní LED světla, zadní tmavá okna
CHlebaCZ
Příspěvky: 128
Registrován: 22 kvě 2016, 15:11
Bydliště: Slavkov u Opavy

Re: Servisy a služby

Příspěvek od CHlebaCZ »

konečně někdo z opavy :D :D

mě příjde astra až v listopadu jen ja hlupák jsem zapoměl na zimni sadu a místo toho jsem tam dal origo alarm
super obsluha objednavka vyřízena rychle

jen mam strach az budu vyjiždet ven ať to hned neodřu mají tam celkem úzký průjezd
Naposledy upravil(a) CHlebaCZ dne 22 zář 2016, 09:34, celkem upraveno 1 x.
Eisy
Příspěvky: 483
Registrován: 20 srp 2012, 20:11

Servisy a služby

Příspěvek od Eisy »

Si ju nechaj vyviezt ... :)
palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: Servisy a služby

Příspěvek od palah »

CHlebaCZ píše:konečně někdo z opavy :D :D

mě příjde astra až v listopadu jen ja hlupák jsem zapoměl na zimni sadu a místo toho jsem tam dal origo alarm (to bude tou krásnou prodavající)
super obsluha objednavka vyřízena rychle

jen mam strach az budu vyjiždet ven ať to hned neodřu mají tam celkem úzký průjezd
Neviem kedy si objednaval ale ak auto nesvieti už vo výrobe tak sa dá zimná sada doobjednat… ja som cca. dva mesiace po objednavke este doobjednaval sklapanie sedadiel z kufra a zimnu sadu a nebol problem, kedže ešte auto čakalo na zadanie do výroby…
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
pete93
Příspěvky: 81
Registrován: 15 zář 2016, 17:55

Re: Servisy a služby

Příspěvek od pete93 »

Andrej píše:Tak na Slezské v Ostravě, u Novotného, je to o ničem. Kdysi jsem tam chodíval, teď už ani pro náhradní díl. Ochota je tam na nule, čumí na mě jak kdybych byl na obtíž a jednání na nízké úrovni.. na to, že jsem zákazník a dělám jim kšeft.

Adop v Porubě, no... zdá se, že nemají moc informací o novinkách a aktuálním dění ve světě Opel. Taky se moc nepředřou. Kdysi jsem, mimo jiné, u nich měnil čelní sklo, nejen, že mi špatně napočítali předběžnou cenu, ale výměna skla trvala týden a půl. Chápu, že někdo může onemocnět nebo nedojde díl, atp. ..., ale když už se to stane, tak dám kruci zákazníkovi aspoň vědět.

Frýdek-Místek Emistar, hoši nemají tolik kšeftů, aby byli nabití zkušenostmi, ale zatím bylo jednání solidní, ale ceny trochu vyšší.

Auto Horečka Nový Jičín, bývalý Chevrolet, co dodat, ...pár Oplů na prodej, servis bídný, moc toho neví.

Těžko volit tu u nás.... :P
To je smutne... Ocekavam k novemu autu kvalitni servis a jestli jsou takto neschopni uz pri prodeji, tak co pak cekat od servisu :/
CHlebaCZ
Příspěvky: 128
Registrován: 22 kvě 2016, 15:11
Bydliště: Slavkov u Opavy

Re: Servisy a služby

Příspěvek od CHlebaCZ »

Auto jsem objednal pred 2 tydny a ted mi volali ze se zaclo vyrabet tak tu zimni sadu jsem nestihl. skoda :(

Budu muset pockat na facelift a tu zimni sadu tam dat jako prvni pro jistotu
Mróza
Příspěvky: 12
Registrován: 15 zář 2016, 11:28

Re: Servisy a služby

Příspěvek od Mróza »

to je zvláštní...já jdu objednávat zítra a prodejce mi říkal, že dodání tak 4-5 měsíců, přičemž měsíc to sem jede z UK...takže minimálně tak 2/3 měsíce fóra by tam měly být...takže je zvláštní, že dva týdny po objednávce ti tvrdí, že už je auto ve výrobě...nevím no
Uživatelský avatar
Šroubek
Příspěvky: 147
Registrován: 28 úno 2016, 09:34

Re: Servisy a služby

Příspěvek od Šroubek »

Mróza píše:to je zvláštní...já jdu objednávat zítra a prodejce mi říkal, že dodání tak 4-5 měsíců, přičemž měsíc to sem jede z UK...takže minimálně tak 2/3 měsíce fóra by tam měly být...takže je zvláštní, že dva týdny po objednávce ti tvrdí, že už je auto ve výrobě...nevím no
no jo, ale ty máš určitě Matrix světla nebo alu kola, ne ?:)
Opel Astra K Innovation 1,4 Turbo, 110kW/150k, Flip Chip metalíza
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Garanční prohlídky + svolávací akce + servis + servisy“