Servisy a služby

Garančky, servisy, ceny a hodnocení servisů.

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cinda
Příspěvky: 689
Registrován: 01 srp 2015, 10:09

Servisy a služby

Příspěvek od Cinda »

Přátelé, založil jsem toto vlákno za účelem výměny zkušeností kolem servisů. Zde by se měl příchozí dozvědět, kam nejlépe zavést auto při nějakém problému. Vím, že to je forma reklamy a antireklamy, ale pokud toto forum čtou pracovníci servisů, budou vědět co si o jejich práci myslíme.
Astra K 1.4T 92kW innovation v plné palbě, NAVI900, bez AGR...
Antara 2.2
Omega 2.0
Reklama
 

pete93
Příspěvky: 81
Registrován: 15 zář 2016, 17:55

Re: Servisy a služby

Příspěvek od pete93 »

Kam je nejlepsi na prodej a nasledny servis na Ostravsku? Jsem ochoten si za lepsi sluzbou pripadne i zajet rekneme do 50km, tj. Opava/Frydek/Havirov, ale nejlepe primo v Ostrave.
Uživatelský avatar
modern
Příspěvky: 37
Registrován: 28 led 2016, 19:09
Bydliště: Opava

Re: Servisy a služby

Příspěvek od modern »

Tak s prodejem jsem byl maximálně spokojený v Opavě Reprecar.
Se servisem tam zatím zkušenost nemám, tak uvidím.
Astra Innovation 1.4 benzin,110 kw, automat. převodovka, Navigace, parkovací automat, Zimní sada, zadní LED světla, zadní tmavá okna
Martin_CZ
Příspěvky: 30
Registrován: 25 srp 2016, 16:22

Re: Servisy a služby

Příspěvek od Martin_CZ »

pete93 píše:Kam je nejlepsi na prodej a nasledny servis na Ostravsku? Jsem ochoten si za lepsi sluzbou pripadne i zajet rekneme do 50km, tj. Opava/Frydek/Havirov, ale nejlepe primo v Ostrave.
Já jsem taky z Ostravy, ale auto jsem bral v Opavě, protože žádný Ostravský dealer se ani neobtěžoval mi sestavit nabídku!!!!
Opel Astra K - Innovation, 1,4 T (92 Kw)
pete93
Příspěvky: 81
Registrován: 15 zář 2016, 17:55

Re: Servisy a služby

Příspěvek od pete93 »

Martin_CZ píše:Já jsem taky z Ostravy, ale auto jsem bral v Opavě, protože žádný Ostravský dealer se ani neobtěžoval mi sestavit nabídku!!!!
Zatim teda jen zkusenost na Slezske a neochota opravdu velika. Nikdy se neozvali jak slibovali a clovek se musel neustale doprosovat a pripominat. Nemam na ne naladu, a proto zjistuji, jestli je to nekde jine...
Martin_CZ
Příspěvky: 30
Registrován: 25 srp 2016, 16:22

Re: Servisy a služby

Příspěvek od Martin_CZ »

Je to tak, někdy jsem si připadal, jakože jdu kupovat rohlíky s tím jejich nezájmem. Na druhou stranu tohle není pouze problém Opelu. V Ostravě jsem takto narazil u skoro každé značky kromě Mazdy. Myslím ale, že to nebude jinde o moc lepší, je to smutné, ale je to tak.
Opel Astra K - Innovation, 1,4 T (92 Kw)
Uživatelský avatar
Šroubek
Příspěvky: 147
Registrován: 28 úno 2016, 09:34

Re: Servisy a služby

Příspěvek od Šroubek »

Tak nevím, já mám teda zkušenosti opačné....i když jak se to vezme:
Rychnov nad Kněžnou - kupoval jsem zde auto, na jendu stranu mi toho dost řekli, ale na druhou stranu ani ta paní co mi auto předávala o něm moc nevěděla, a tak jsem vše vyzkoušel sám defacto.
Praha - AutoPalace - měnili mi palubní počítač (nefungoval od předání automobilu v Rychnově, jen jsem myslel, že je vyplý). Ochotní zde v Praze jsou a byli, řekli mi i plno věcí o autě, palubní počítač vyměnili v rámci záruky, a bavil jsem se tam i s prodejcem apod. prostě opravdu v pohodě, ochotní, i když jsem auto neměl koupeno od nich.
Praha - Jíloviště - SrbaServis - pan Strnad má na starosti servis - už jsem tam byl dvakrát, a opět velice ochotní, poradí, nabídnou kávu, i když nemám auto od nich (odešel mi kompresor klimatizace (aktuální a není skladem - Opel zatím nedodává, viz. jiný příspěvek) a před měsícem jsem byl na svolávací akci...budu už jezdit sem, jelikož to mám vlíž, a servis je levnější než v autopalace (budu řešit v budoucnu po záruce).
Opel Astra K Innovation 1,4 Turbo, 110kW/150k, Flip Chip metalíza
Uživatelský avatar
polyaa
Příspěvky: 33
Registrován: 07 srp 2016, 22:08
Bydliště: Rožnov pR

Re: Servisy a služby

Příspěvek od polyaa »

Emistar Frýdek-Místek: jednání velice solidní (no, jsme zákazníci, že), rychlé odezvy kolem objednávek, zaslání faktur apod. termíny dodávek byly bez mlžení (jinak to moc neovlivní, že).
Servis - chtěl jsem tažné. Zase na rovinu - až za týden, ještě jsme tu originál sadu neměli. Práce pak v termínu a v předjednaných cenách.
Nemám, co bych komentoval negativně. Tak snad se něco na voze nevysmolí.
Jarda
Astra G 1.6, Astra K, enjoy, 1,4 turbo 92 kW, červená ST, mlhovky
norinco
Příspěvky: 154
Registrován: 22 dub 2016, 14:03

Re: Servisy a služby

Příspěvek od norinco »

Já kupoval v BS Auto Praha (již po několikáté) a jednání celkem dobré. Pěkná slečna, která mi předváděla auto...

Na servis jezdím kvůli současné lokalitě bydliště do Dědka a zatím to je takové, že s novou Astrou nemají moc zkušeností...
Astra K ST 1.4T 110kW Enjoy, 16" + další vychytávky.
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Servisy a služby

Příspěvek od mattonecz »

U Dědka v Trutnově sem kupoval. Furt tam volám ohledně cukání a snaží se vždy něco zjistit.
Srbu sem myslel v Bráníku, tam zatím nic moc.
Autopalace OK
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Garanční prohlídky + svolávací akce + servis + servisy“