Vrzání interiéru

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Karamba
Příspěvky: 33
Registrován: 20 zář 2016, 09:49

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od Karamba »

Ked som reklamoval vrzganie budikov este pred rokom na poliankach v Bratislave, tak mi povedali, ze ked to rozoberu, tak je sanca, ze to bude vrzgat este viac, nehovoriac o tom, ze mi povedali ,ze by som si to samozrejme hradil, lebo to nijak neprekaza pouzivaniu auta a klepanie/buchot od zadnych dveri v oblasti zamku, ktore sa v lete straca a s klesajucou teplotou stupnuje, mi nijak nevyriesili, premazavali zamky atd., ale nijak to nepomohlo, skonstatovali, ze to je guma na dverach, a , ze si mam dat hlasnejsie radio :D

A samozrejme som sa pri kupe noveho auta tesil, ze mi nic nebude buchotat/vrzgat ako v starom aute, ale zrovna v tomto smere vrzgajucom/buchotajucom oproti staremu autu az taky rozdiel aky by som od noveho auta ocakaval zial nevidim.
Reklama
 

pmickal
Příspěvky: 59
Registrován: 13 zář 2016, 13:10

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od pmickal »

Tak mne uz viac vrzgat ako mi vrzgaju teraz, nemozu :D odmietam za to zaplatit co i len cent, nekupil som si nove auto preto, aby som chodil kazde 2 tyzdne do servisu, pretoze cele vrzga ako keby malo najazdenych 250000 km. Doteraz som vsetky tieto veci riesil v ramci zarucnej opravy, t.z. zadarmo, tak uvidime, kedze idem skusit iny servis. Za mna inak to iste : Opel si uz urcite nekupim. Uprimne mi je luto tych, co za to auto dali raz tolko ako ja. Uz som zacal seriozne rozmyslat nad tym, ze sa ho zbavim este pred skoncenim lizingu. Kamos ma novy i30 (velka spokojnost), do ktorej som chcel ist aj ja, ale rozhodol som sa pre Astru a teraz to trosku lutujem.
Opel Astra K 1.4. Turbo (92 kW/125 koni) Innovation
Uživatelský avatar
yggdrasilsk
Příspěvky: 164
Registrován: 28 dub 2016, 14:20

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od yggdrasilsk »

ved to je to, ze golf 6 ani po 230 000km nebucha ani nevrzga. bezchybny nie je ale astra nema sancu spracovanim. To nehovorim o tych fugach okolo svetiel na astre...to som inde ozaj nevidel. na astre su aj skvele veci ale ako celok opel uz viacej nie...
VW Golf 6 Variant 1.6 TDi
Opel Astra-K ST Inovation 1.4T už doma
Uživatelský avatar
CrazyPlum
Příspěvky: 59
Registrován: 24 kvě 2017, 23:21

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od CrazyPlum »

nuz, aby tu neboli len same negativne reakcie.

neviem aky mate modelovy rok a datum vyroby, ale ja mam auto vyrobene 7/2017, dodane 8/2017 a nevrzga vobec nic. mam dokupenu aj odhlucnovaciu sadu, krasne ticho. na dialnici nepocut vobec nic okrem zvuku vetra obtierajuceho sa o auto. okolo svetiel ziadne medzery, vsetko krasne do seba zapada. mal som predtym Astru H a je to neporovnatelne, uz len ten material a plast z ktoreho je robena palubna doska je niekde inde a o kvalite nepochybujem. vsetko ako ma byt.

mozno zavisi kto ma aku vybavu a s tym ide priamo umerne kvalita. popripade starsie modely nemali este taku presnost vyroby a takto sa to prejavuje.
Opel Astra K ST, 1.4 benzin, 92kW, vyrobene 07/2017, vybava Innovation + Zimna sada 1 + Odhlucnovacia sada
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od sladas opc »

Vsichni tady resite vrzani a zpracovani atd..ale to je u vsech at uz opel ci koncern..videl jsem trojku octavku a dik..hroznej shit..takze bych to asi vubec nejaky vrzani neresil
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od mattonecz »

Tak neres. To je kazdyho vec. To neznamena ze oktavka je shit tak musim mit taky shit.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od sladas opc »

Tak jde spise o to ze cim vic se v tom bude clovek hrabat a ty plasty rozebirat tim vic to bude skripat atd..tyhle veci si myslim nejdou ani nejak vychytat..dalsi problem je stridani teplot leto-zima..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Uživatelský avatar
Rado84
Příspěvky: 14
Registrován: 08 říj 2017, 11:01

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od Rado84 »

Ahojte, ohľadom vrzgania interiéru mam jeden postreh a to tlak v pneumatikách.
Ja som nedávno prezul na zimné a servisák len krutil hlavou nad predpísaným tlakom v eko režime (3 atm). Na letných som držal asi 2,8 atm a na menších nerovnostiach to občas zavrzgalo. Teraz držím na zimných 2,5-2,6 atm (podľa teploty vzduchu) a vzrganie sa zreteľne zlepšilo. Uvažujem o znížení tlaku na 2,2 atm tak ako je to v uvedené manuali pre komfortný režim jazdy (samozrejme pravidelne kontrolovať prípadné podhustenie).

Preto by ma zaujímalo aký tlak máte v pneu, najmä tí ktorí máte problém s vrzganim.

Poznamka:
Príliš vysoký tlak v pneumatikách znamená horšiu priľnavosť (menšia plocha kontaktu so zemou), pokles komfortu jazdy (horšie tlmenie nerovností, väčší hluk vo vnútri vozidla), zrýchlené opotrebovanie komponentov zavesenia (zlé tlmenie vibrácií), väčšie opotrebenie behúňa a zvýšené riziko poškodenia pneumatiky v dôsledku pádu do diery, alebo úderu o chodník. Výhody zvýšeného tlaku v pneumatikách môžu znamenať väčšiu stabilitu pri jazde v zákrutách a zníženie spotreby paliva (zníženým valivým odporom).
Astra ST (K), Innovation
rv. 2017, 1.4T benzin, 110 kW, AT6, LED Matrix, Navi, zimna sada, ine
Spotreba: 6,4l / 100 km (palubny pocitac)
Uživatelský avatar
mattonecz
Moderátor
Příspěvky: 2267
Registrován: 06 čer 2016, 16:19
Bydliště: Praha

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od mattonecz »

Já mam 2.4/2.2.. 2.8 je šílený.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex 2022 Audi Q5 50 TDI - 3.0 V6 TDI 210kw
ex 2016 Astra 1.4T 92KW
Uživatelský avatar
Cinda
Příspěvky: 689
Registrován: 01 srp 2015, 10:09

Re: Vrzání interiéru

Příspěvek od Cinda »

Celé auto udržuji na 2.3. Zatím, co se týče vrzání, žádný podstatný problém.
Astra K 1.4T 92kW innovation v plné palbě, NAVI900, bez AGR...
Antara 2.2
Omega 2.0
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Interiér a exteriér“