LED ziarovky

Úpravy od motoru až po plasty

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
branioli
Příspěvky: 6
Registrován: 05 pro 2017, 14:22

LED ziarovky

Příspěvek od branioli »

Zdravim astraci. Mam na Vas jednu otazocku. Skusal si uz niekto menit povodne ziarovky (cuvacich svetiel, brzdovych, smerovky zadne, bocne) za led ziarovky? Rozmyslam nad tym, nech je to doslovne vsetko LED nakolko mam matrix svetla. Bude mi vyhadzovat vypalenu ziarovku ak ich vymenim? Mozu nastat nejake komplikacie? Dikicko za rady ;-)
Astra K Sports Tourer, 1.6 CDTI 100 kW, plná výbava okrem masážnych kresiel a bezkľúčové otváranie dverí
Corsa D, 1.2 63 kW
Reklama
 

sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: LED ziarovky

Příspěvek od sladas opc »

menil jsem jen v interieru a tam dobry bez problemu.u spz mi hlasilo chybu stejne tak i ve zpatecce..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
morgoth
Příspěvky: 339
Registrován: 27 úno 2016, 00:47

Re: LED ziarovky

Příspěvek od morgoth »

Diskuzí ohledně LED žárovek už tu bylo hodně, stačí hledat. Ve zkratce - vnější osvětlení má kontrolu prasklé žárpvky, bez extra rezistoru všechny hlásí chybu (kromě bočních blinkrů). Na spz se dá sehnat celý modul který chybu nehlásí (já objednával z německa homologovanej pro astru).
Astra K HB 1,4T 110kW, Innovation, 02/2016
morgoth
Příspěvky: 339
Registrován: 27 úno 2016, 00:47

Re: LED ziarovky

Příspěvek od morgoth »

Menší update - tyhle LED žárovky do couvaček narozdíl od ostatních nehází chybu.
Astra K HB 1,4T 110kW, Innovation, 02/2016
Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 211
Registrován: 21 dub 2018, 06:36
Bydliště: Bratislava

Re: LED ziarovky

Příspěvek od Sandal »

Majú spotrebu 8,4W.
Keď som kúpil ešte starú škodovku, nefungovalo tam osvetlenie špz. Pri kontrole som zistil, že plastové objímky boli zuhoľnatené - niekto tam dal 5W žiarovky, namiesto predpísaných 3W. Myslíte, že dnes sú montované kvalitnejšie plasty?
:idea:
Opel Astra 1,4, ... 74kW, 2018
Uživatelský avatar
Peto
Příspěvky: 419
Registrován: 06 lis 2016, 13:24
Bydliště: Bardejov

Re: LED ziarovky

Příspěvek od Peto »

Nevie niekto poradit cco diagnostikuje riadiaca jednotka ked sa zmeni ziarovka?
Hlasi chybu na zaklade odporu ohm. alebo odberu prudu???
OPEL ASTRA 1,4 Turbo, 150k - r.v. 2015
Uživatelský avatar
Mike
Příspěvky: 337
Registrován: 29 pro 2016, 14:36
Bydliště: Praha

Re: LED ziarovky

Příspěvek od Mike »

Chlapi, nejsem příznivce LED tuningu. Vidím pak jezdit auta co mají LEDky místo obyč. žárovek a různě jim to poblikává. Nebo v noci oslňující podsvit SPZ, která je navíc díky absenci rozptylu nečitelná. To si myslím, že na autech nemá co dělat. O tom, že by to bylo víc COOL lze taky polemizovat. Spíš je to k smíchu.

Nicméně jsem se odhodlal k nákupu tady těch dynamických blinkrů z amazonu, i s dopravou za 843 Kč (tolik mi stáhli z karty).

Vypadá to si myslím pěkně, mám bílou barvu. V popisku na amazonu jsou videa a na bílé to hezky ladí. Samotné blikání je pak pěkně vidět. Připojení je taky udělané velmi hezky.

https://www.youtube.com/watch?v=iNAOQuaTfsc
https://amzn.to/2LeM3Nx

Máte někdo něco podobnýho?

PS: Ještě jsem našel bílej a má to i ECE homologaci
https://www.amazon.de/-/cs/dp/B07ZHGCXHH/ref=pd_vtp_4
Astra K ST - 1.4T - 92kW - innovation - barva GAZ - MY2017
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Tuning a styling“