kola a ventilky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
sova
Příspěvky: 172
Registrován: 10 črc 2017, 08:14
Bydliště: Praha

Re: kola a ventilky

Příspěvek od sova »

Dnes přezuto na zimní, pocitově na 16" je auto mnohem pohodlnější a jsem klidnější na českých cestách, protože ten podvozek tak netrpí jak na těch 17". Sice ty origo 17" vypadají fakt hezky, ale mít možnost při koupi si vybrat jestli 16" nebo 17", tak bez váhání beru 16".

Jinak origo ventilky koupené z ebaye za 101€ naprogramované čínskou krabičkou během pár vteřin na první dobrou. Takže kdyby někdo v Praze potřeboval napípat kola, může se mi ozvat...
Reklama
 

z.mirek
Příspěvky: 18
Registrován: 20 říj 2017, 08:36

Re: kola a ventilky

Příspěvek od z.mirek »

Prosím odkaz na originál ventilky a tip na čínskou krabičkou. Děkuji
ASTRA K Enjoy B 1.4 XE MY18, 74 kW + Komfortní sada 2
Uživatelský avatar
sova
Příspěvky: 172
Registrován: 10 črc 2017, 08:14
Bydliště: Praha

Re: kola a ventilky

Příspěvek od sova »

ventilky... https://www.ebay.com/itm/Opel-ASTRA-Mok ... SwvUlWq41W

čínská krabička stačí zadat na aliexpressu EL-50448 a vybírat podle hodnocení a ceny

kucí v pneuservisu se mě 3x ptali jestli to fakt nechci naprogramovat, tak jsem jim musel 3x říct, že to zvládnu sám :D
JirkaZafira
Příspěvky: 13
Registrován: 20 dub 2017, 21:28

Re: kola a ventilky

Příspěvek od JirkaZafira »

Čus, já mohu potvrdit, origo ventilky a činská krabička během minuty hotovo. Obutí v servise a také nemohli pochopit, že nepotřebuji jejich krabičku za 15 tisíc, co mají mi řikali :lol: a navíc, nešlo jim to a hodinu mě zbytečně zdrželi a nechtěli to pochopit, že NEMÁM KLONOVACÍ ventilky!!! co už...tak kluky šikmooký prosím nebombardovat :P :P spíš mám problém s Mokkou, nemá palubák v češtině a nevím, do čeho najet, aby auto zatroubilo a spustilo se čtení. Kdyby někdo prosím věděl, budu rád, ať nemusím do Oplu.
palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: kola a ventilky

Příspěvek od palah »

JirkaZafira píše:Čus, já mohu potvrdit, origo ventilky a činská krabička během minuty hotovo. Obutí v servise a také nemohli pochopit, že nepotřebuji jejich krabičku za 15 tisíc, co mají mi řikali :lol: a navíc, nešlo jim to a hodinu mě zbytečně zdrželi a nechtěli to pochopit, že NEMÁM KLONOVACÍ ventilky!!! co už...tak kluky šikmooký prosím nebombardovat :P :P spíš mám problém s Mokkou, nemá palubák v češtině a nevím, do čeho najet, aby auto zatroubilo a spustilo se čtení. Kdyby někdo prosím věděl, budu rád, ať nemusím do Oplu.
Kolegovi z prace som skusal párovať origo ventilky na mokke a neišlo to, pritom moja astra v pohode…
Tebe to ide na mokke z oranžovou krabičkou?
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
Sunman
Příspěvky: 1328
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: kola a ventilky

Příspěvek od Sunman »

Mokka zrejme rovnako ako Insignia nemajú možnosť párovať ventilky z menu infotainmentu.
JirkaZafira
Příspěvky: 13
Registrován: 20 dub 2017, 21:28

Re: kola a ventilky

Příspěvek od JirkaZafira »

palah píše:
JirkaZafira píše:Čus, já mohu potvrdit, origo ventilky a činská krabička během minuty hotovo. Obutí v servise a také nemohli pochopit, že nepotřebuji jejich krabičku za 15 tisíc, co mají mi řikali :lol: a navíc, nešlo jim to a hodinu mě zbytečně zdrželi a nechtěli to pochopit, že NEMÁM KLONOVACÍ ventilky!!! co už...tak kluky šikmooký prosím nebombardovat :P :P spíš mám problém s Mokkou, nemá palubák v češtině a nevím, do čeho najet, aby auto zatroubilo a spustilo se čtení. Kdyby někdo prosím věděl, budu rád, ať nemusím do Oplu.
Kolegovi z prace som skusal párovať origo ventilky na mokke a neišlo to, pritom moja astra v pohode…
Tebe to ide na mokke z oranžovou krabičkou?
No já to ještě nezkoušel právě. Máme výbavu Drive, rok výroby 2015, a tam toho moc není, jen zjistit % oleje, zatížení auta a možná je to vše. V návodu auta je jen postup pro výbavu Cosmo, která zobrazuje i všechna kola a tlak v nich, verze Drive to nemá. Ale nějaký příspěvek na zpět v tomhle vlákně někdo píše, že mu to po přehození kol SAMO po určité vzdálenosti načetlo samo. I mě po jarním přehození kol v servise vrátili kola popsané křídou, na jakých pozicích byly, takže možná to opravdu funguje. Já včera dělal krabičkou Zafiru 2017 a šlo to, protože mám nejvyšší výbavu Innovation a také vidím všechna kola a tlak v nich, navíc to mám v češtině no.
Tak fakt nevím, čemu věřít. Děkuji za názory i tak
palah
Příspěvky: 266
Registrován: 29 bře 2016, 12:13

Re: kola a ventilky

Příspěvek od palah »

Sunman píše:Mokka zrejme rovnako ako Insignia nemajú možnosť párovať ventilky z menu infotainmentu.
Parovanie som vyvolal ale oranžová krabička nefungovala na mokku práveže…
Opel astra K ST inovation 1,4 150k, čierna metalíza, sada inovace(led matrix a navigácia…) , zimná sada 2, funkčná sada pre zadné sedadlá, fleetova zľava 16,38%(3909€)…
Uživatelský avatar
Hal2000
Příspěvky: 6
Registrován: 01 říj 2017, 08:27

Re: kola a ventilky

Příspěvek od Hal2000 »

Hele, co mají od včerejška zlevněné na Alíkovi za 16,3 USD... :lol:
https://www.aliexpress.com/item/1PCS-Ti ... 0.0.MEJ3ju
mahlpo
Příspěvky: 46
Registrován: 18 úno 2013, 18:34

Re: kola a ventilky

Příspěvek od mahlpo »

mist29 píše:Zdravím,jeden poznatek k párovani senzoru tlaku v pneu.Po zimě jsem nasadil označené kola na stejne místa a senzory se načetly samy.Podotýkam,že na zimních senzory nebyly.Takže pokud je nepřečipujete,pamatuji si původni i po půlroce.
Ahoj,
přemýšlím, že si pořídím také zimní kola a nebudu zde dávat vůbec ventilky se senzory. Jak se chová Palubní PC? Pípá ti to často, že nevidí tlak v pneu? Astra příjde za 3 měsíce, ale už si forum pročítám teď, abych nebyl překvapený.
Pak další možnost , krabička za 250 a ventilky za 1300,-

Díky za info.
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Kola a pneu“