ztrata klice, pouziti jineho?

1991-1998

Moderátor: Moderátoři

M.C.
Příspěvky: 27
Registrován: 23 bře 2011, 19:48

Re: ztrata klice, pouziti jineho?

Příspěvek od M.C. »

Nejspíš to budeš muset udělat stejně jako já. Dostat se nějak do auta, zjistit si jakou máš ŘJ a stejnou si pořídit se vším všudy
Astra F Caravan 1,6 52 Kw (X16SZ) rv. 95 - výborný pomocník až do svého konce
Astra F caravan 1,6 16 16V lpg (X16XEL) rv. 97 - tohle byl omyl
Astra G Caravan 2.0 DI rv.98 - aktuálně najeto 469000 km a pořád nemá dost :)

Jsem prostě laik
Reklama
 

stuy07
Příspěvky: 5
Registrován: 14 bře 2016, 17:42
Bydliště: Kladno

Re: ztrata klice, pouziti jineho?

Příspěvek od stuy07 »

Zdar borci,

dens sa mi podarilo stratit original kluc od svojej zafiri r.v. 2006 1,9 CDTI 88 kW

Doma mam ale nahradny kluc s ktorym otvorým soferove dvere a nastartujem auto, ale nefunguje mi central a neviem zamknut vsetky dvere na aute. (cize auto je cez noc otvorene, alebo je na to nejaky figel ako to zamknem?

v kluci som vymenil baterku skusal som ho sparovat podla navoda, ale nejde to. Zmena, kluc sa mi podarilo sparovat ale centralom odomknem a zamknem dvere len ked mam kluc hned pri celnom skle, baterkly osm uz skusal viac, neviete kde moze byt chyba?


Ako postupovat dalej?? kupit original kluc a zajst k dilerovy aby mi ho naprogramoval??? potrebujem nejaky kod k tomu?? ak ano ten nemam :( mam len kod od radia (asi).

Nepoznate niekoho v okoli Prahy kto by mi vedel predat kluc za dobru cenu a naprogramovat mi ho aby fungovalo vsetko a nerozpadol sa pri prvom pade na zem ?

Dik
Odpovědět

Zpět na „Astra F“