Ohledne te ceny mi prijde, ze astra je rozhodne drazsi, kdyz vezmu ze mam zakladni verzi + paket za 50t kc, tak na tuto cenu jsem se ani pred rokem s astrou nedostal. Vim ze jsi mel slevu, to je taky jina. Ale kdyz beru cenu cenikovou, tak je potreba otocit kazdou korunu :)
Jinak svetla neresim, v ...
Nalezeno 1314 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 22 čer 2026, 09:22
- Fórum: Astra L
- Téma: Astra - R@SAG - Astra L Sports Tourer - 1.2 Turbo 107kW/145k HYBRID - GS Line
- Odpovědi: 247
- Zobrazení: 125894
- 22 čer 2026, 08:34
- Fórum: Astra L
- Téma: Astra - R@SAG - Astra L Sports Tourer - 1.2 Turbo 107kW/145k HYBRID - GS Line
- Odpovědi: 247
- Zobrazení: 125894
Re: Astra - R@SAG - Astra L Sports Tourer - 1.2 Turbo 107kW/145k HYBRID - GS Line
Radime dobre srovnání. Ty jsi ale závodník, takže jsi jel brzda plyn tipuju. Já nechtěl polomotor, chtěl jsem plnohodnotný 4válec, ta baterka k tomu je jen plus. Psal jsem to mnohokrát, jezdíme 80% město, tam je to ideál. Každé auto ma plusy a minusy, ty jako "pacient Opel" na to taky koukáš jinak ...
- 21 čer 2026, 06:52
- Fórum: Astra L
- Téma: Astra - R@SAG - Astra L Sports Tourer - 1.2 Turbo 107kW/145k HYBRID - GS Line
- Odpovědi: 247
- Zobrazení: 125894
Re: Astra - R@SAG - Astra L Sports Tourer - 1.2 Turbo 107kW/145k HYBRID - GS Line
Koukam taky dost jezdis, ja mam 1000km za mesic cca. Auto ma najeto 10000km za 10 mesicu. Opet jsem se o tom rozpovidal na YT, tak dej vedet, co treba je u astry jine nebo je rozdil proti corolle, at muzeme porovnat.
Jinak spotrebu pri jizde v kopcich mas celkem ok.
Jinak spotrebu pri jizde v kopcich mas celkem ok.
- 18 čer 2026, 14:54
- Fórum: Pokec
- Téma: Garáž - rekonstrukce / vybavení
- Odpovědi: 34
- Zobrazení: 13073
Re: Garáž - rekonstrukce / vybavení
Já mám vysledováno, že ač nemám garáž zateplenou a mám taky plechová vrata, teplota tam je vždy o 6 stupňů vyšší než venku. Takže při posledních zimách to málokdy klesne po nulu a to i v lednu. Proto bych to neřešil.
- 16 čer 2026, 07:45
- Fórum: Pokec
- Téma: Garáž - rekonstrukce / vybavení
- Odpovědi: 34
- Zobrazení: 13073
Re: Garáž - rekonstrukce / vybavení
O co jde především? Aby bylo v garáži teplo?
- 15 čer 2026, 21:26
- Fórum: Pokec
- Téma: Garáž - rekonstrukce / vybavení
- Odpovědi: 34
- Zobrazení: 13073
Re: Garáž - rekonstrukce / vybavení
Polystyren je na prd, meli jsme ho u rodicu v garazi a taky chvili na moji a efekt 00 nic. Takove placebo.
- 15 čer 2026, 17:54
- Fórum: Pokec
- Téma: Garáž - rekonstrukce / vybavení
- Odpovědi: 34
- Zobrazení: 13073
Re: Garáž - rekonstrukce / vybavení
Tyjo to jsou hodne vysoky ceny rekl bych, pocital bych tak do 5000kc kdyz tam bude jen beton samotny.
- 12 čer 2026, 17:20
- Fórum: Zafira B
- Téma: Autorádio - nejde zvuk
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 525
Re: Autorádio - nejde zvuk
Zkusil bych nejjednodušší řešení - odpojit na minutu baterii a zapojit, takový restart auta, často to u podobných problémů pomůže.
Pak mě ještě napadá, co pojistky, jsou ok?
Pak mě ještě napadá, co pojistky, jsou ok?
- 12 čer 2026, 17:07
- Fórum: Astra K - Motory
- Téma: trhnutie pri akceleracii
- Odpovědi: 4974
- Zobrazení: 4577964
Re: trhnutie pri akceleracii
Turbo benzin na kratke trasy je spatna volba, s atmosferou to problem nebude. Samo i ta se musi obcas prohnat a vyhnat pavouky 
- 12 čer 2026, 17:05
- Fórum: Astra L
- Téma: Astra - R@SAG - Astra L Sports Tourer - 1.2 Turbo 107kW/145k HYBRID - GS Line
- Odpovědi: 247
- Zobrazení: 125894
Re: Astra - R@SAG - Astra L Sports Tourer - 1.2 Turbo 107kW/145k HYBRID - GS Line
Leon je takova skodovka od Seatu
Samo astra je novejsi, ma vic vychytavek, tak to musi byt lepsi to je jasny 