Omega B facelift - gumové koncovky ke svíčkám

Sem pište vše co chcete koupit.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud zde chcete mit firemní inzerát je nutné na vaše stránky umístit odkaz na náš web, jinak bude inzerát smazán.

Kód: Vybrat vše

<a href="http://www.opel-forum.cz" title="Opel forum a klub">Opel forum a klub</a>
Odpovědět
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 1777
Registrován: 01 úno 2012, 09:35
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí

Omega B facelift - gumové koncovky ke svíčkám

Příspěvek od Colommbo »

Přátelé (nejen) z tohoto fóra, kdyby se vám někomu náhodou někde válel vadný nefunkční zapalovací modul typu Omega V6 2.6 3.2 (ideální) popř. i ze čtyřválu 2.2 (má kupř. i Zafira 1.8 a možná taky použitelné) a byli byste ochotni i za rozumnou úplatu postrádat z něho gumové nasazovací koncovky na svíčky, byl bych vám velmi vděčen... :oops: SZ anebo Colommbo@seznam.cz Děkuji!
BO_F0221503473_LRG[1].jpg
a%20modul%20opel[1].jpg
W124 E320 R6 Coupé 1994
Reklama
 

Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 785
Registrován: 09 úno 2009, 21:08
Bydliště: Brozany u Pardubic

Re: Omega B facelift - gumové koncovky ke svíčkám

Příspěvek od denny »

Colombo-bacha ze 4válců \1,4 1,6 1,8 2,0\jsou zcela jiné,už jsem to tu taky mnohokrát řešil-prostě na 2,6 a 3,2 nejdou použít.Vždy jsem skončil u nových zapalovacích modulů. :cry:
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 1777
Registrován: 01 úno 2012, 09:35
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí

Re: Omega B facelift - gumové koncovky ke svíčkám

Příspěvek od Colommbo »

Děkuju moc za upřesnění, denny, na tebe je dycky spoleh... ;) :oops: Motor mi na zahřátý volnoběh a při přidávání plynu z nízkých otáček začal semtam maličko pocukávat a zjistil jsem, že na pravé hlavě má jedna gumová koncovka asi na třech místech podélné trhliny zrovna v úrovni, v níž se vnitřní pružina napojuje na svíčku a že mi to tedy asi občas šlehlo naprázdno do hlavy... :? Koncovku jsem v tom místě omotal elektrikářskou plastovou izolační páskou, motor už zase šlape jak hodinky, uvidíme, jak to dlouho vydrží... :oops:
W124 E320 R6 Coupé 1994
Uživatelský avatar
Mirpie
Příspěvky: 354
Registrován: 03 led 2011, 10:57
Bydliště: JM kraj

Re: Omega B facelift - gumové koncovky ke svíčkám

Příspěvek od Mirpie »

ahoj,
řeším to stejné na Z22XE (2.2 16V). Tedy kdo máte na prodej celý modul ve stavu ok, měl bych zájem. Z nízkých otáček auto škube, jeden šlauch ke svíčce je roztrhnutý.
Omega Caravan 2.2 (Z22XE) Elegance 2001
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 1777
Registrován: 01 úno 2012, 09:35
Bydliště: kutnohorskokolínské pohraničí

Re: Omega B facelift - gumové koncovky ke svíčkám

Příspěvek od Colommbo »

Mně ten jeden omotaný el. páskou zatím pořád drží a funguje, zkus to taky... :idea: Od kamaráda z jiného oplího klubu jsem získal do zálohy jeden zcela nepoškozený (právě z vadného modulu.)
W124 E320 R6 Coupé 1994
Uživatelský avatar
Mirpie
Příspěvky: 354
Registrován: 03 led 2011, 10:57
Bydliště: JM kraj

Re: Omega B facelift - gumové koncovky ke svíčkám

Příspěvek od Mirpie »

už jsem ho omotal, stále to cuká, možná je vadný i šlauch na jiném válci, aniž bych si toho všiml. Poohlížím se po novém modulu.
Omega Caravan 2.2 (Z22XE) Elegance 2001
Uživatelský avatar
Mirpie
Příspěvky: 354
Registrován: 03 led 2011, 10:57
Bydliště: JM kraj

Re: Omega B facelift - gumové koncovky ke svíčkám

Příspěvek od Mirpie »

již neaktuální, vyřešil to nový modul, auto z nízkých otáček zase jede jak má. Ale zbyly mi 2 použitelné šlauchy na 4válec Z22XE, kdyby někdo potřeboval...
Přílohy
zapalovacimodul.jpg
Omega Caravan 2.2 (Z22XE) Elegance 2001
Odpovědět

Zpět na „Koupím“