astra k - svetla

Informace ohledně aktualizace navigace, multimedií a elektroniky

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět
brycedoe
Příspěvky: 58
Registrován: 16 úno 2017, 18:48

Re: astra k - svetla

Příspěvek od brycedoe »

Tak vráceno k žárovkami z Lidlu ;). Druhy pokus bude https://autozarovky.heureka.cz/philips- ... 2/recenze/
Reklama
 

sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: astra k - svetla

Příspěvek od sladas opc »

Lepsi zarovky at uz od osramu ci philips atd sice trosku pomuzou ale nikdy to nebude dosahovat sviceni xenonu ci ledek..to proste neni mozny a je potreba to pochopit
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
stingray
Příspěvky: 52
Registrován: 24 říj 2016, 18:28

Re: astra k - svetla

Příspěvek od stingray »

sladas opc píše:Lepsi zarovky at uz od osramu ci philips atd sice trosku pomuzou ale nikdy to nebude dosahovat sviceni xenonu ci ledek..to proste neni mozny a je potreba to pochopit
To je pravda a snad to ani nikto necaka. Cielom hry je dostat sa aspon na akceptovatelnu uroven, pricom vozovka bude rovnomerne osvetlena pri cca priemernej intenzite svetla
Opel Astra ST 1,4 Turbo, 92 kW, r.v. 2017, Power Red, Navi + zimná sada
stingray
Příspěvky: 52
Registrován: 24 říj 2016, 18:28

Re: astra k - svetla

Příspěvek od stingray »

brycedoe píše:Tak vráceno k žárovkami z Lidlu ;). Druhy pokus bude https://autozarovky.heureka.cz/philips- ... 2/recenze/
Skus, ja ich pouzivam a vramci moznosti OK. Som zvedavy na Tvoj nazor.
Opel Astra ST 1,4 Turbo, 92 kW, r.v. 2017, Power Red, Navi + zimná sada
Sunman
Příspěvky: 1333
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: astra k - svetla

Příspěvek od Sunman »

stingray píše:
sladas opc píše:Lepsi zarovky at uz od osramu ci philips atd sice trosku pomuzou ale nikdy to nebude dosahovat sviceni xenonu ci ledek..to proste neni mozny a je potreba to pochopit
To je pravda a snad to ani nikto necaka. Cielom hry je dostat sa aspon na akceptovatelnu uroven, pricom vozovka bude rovnomerne osvetlena pri cca priemernej intenzite svetla
No bohužiaľ, podľa toho čo človek stretne na cestách sa zdá, že mnoho ľudí tomu nechce veriť a rôznymi kvázivylepšeniami si nahovárajú že to proste svieti lepšie a pritom ušetrili hromadu peňazí a vybabrali s hlupákmi čo si za xenony a led priplatili.
Nech vám to svieti v 2018 aspoň tak dobre ako doteraz.
Uživatelský avatar
pelito
Příspěvky: 173
Registrován: 15 led 2017, 20:41

Re: astra k - svetla

Příspěvek od pelito »

keby to bol iba 1 razovy priplatok, resp. by som auto kupoval na 2-3 roky tak by to bolo este fajn, len mam trocha obavy kolko vyjde "servisovanie" matrixov po uplynuti zaruky...kazdopadne pri dalsom aute uz pojdem do xenonov/led ale uz snad vyssia trieda ako astra :)
Astra K 1.0T 77kw Innovation
Granite Grey
Sunman
Příspěvky: 1333
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: astra k - svetla

Příspěvek od Sunman »

s oplovymi LED nemam este dlhodobe skusenosti, tie tri astry co mame vo flotile majukazda 60t km uplne v pohode.
moje AFL na tych 4och insi mali problem len na prvej - po ca 20tkm zadrete natacanie. odvtedy mechanicky bez problemu.
sladas opc
Příspěvky: 1026
Registrován: 08 bře 2011, 10:26

Re: astra k - svetla

Příspěvek od sladas opc »

pelito píše:keby to bol iba 1 razovy priplatok, resp. by som auto kupoval na 2-3 roky tak by to bolo este fajn, len mam trocha obavy kolko vyjde "servisovanie" matrixov po uplynuti zaruky...kazdopadne pri dalsom aute uz pojdem do xenonov/led ale uz snad vyssia trieda ako astra :)
Servisovani matrixu po uplynuti zaruky neni zadne..neni co servisovat pokud nenastane problem..svetlo stoji cca nekde 13tisic plus nejaky jednotky..
Opel astra K 1.4turbo 110kw..dynamic..led matrix,navi,18bicolor atd..
Sunman
Příspěvky: 1333
Registrován: 22 čer 2011, 23:06

Re: astra k - svetla

Příspěvek od Sunman »

no kolega mal zrejme na mysli prave poruchu svetlometu.
za 13kkc asi ledkovy svetlomet nekupis. by som to hadal tak na 30, ale budem rad ked sa budem v tomto mylit.
Uživatelský avatar
pelito
Příspěvky: 173
Registrován: 15 led 2017, 20:41

Re: astra k - svetla

Příspěvek od pelito »

ak nieco funguje tak samozrejme to nemusis servisovat :lol: islo mi o poruchy/ked ti ich niekto tukne a je nutna vymena a pod.
Astra K 1.0T 77kw Innovation
Granite Grey
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Autorádia + navigace + elektronika“