Schéma zapojení autorádia

1994-

Moderátor: Moderátoři

camrda
Příspěvky: 19
Registrován: 17 úno 2010, 17:12

Re: Schéma zapojení autorádia

Příspěvek od camrda »

tak jsem zkusil ten servis jak mi napsal mexxo a pán mi řekl, že se na to může vysrat, že to dělat nebude prej je to na celej den a stalo by to 3000,- beze srandy, tak jsem nasranej a hledám dál
Reklama
 

P.S.
Příspěvky: 468
Registrován: 28 říj 2009, 20:33
Bydliště: Karlovarsko

Re: Schéma zapojení autorádia

Příspěvek od P.S. »

tak to je rána :o neni možná že bysto neuchodil.pokud ve svazku najdeš plus 12V Bez zaplýho klíčku a minus tak to musí fachat aspon se to rozsvítit.skus napsat když si skoušel to rádio jinde a pokud hrálo na jakých drátech si měl přivedený napětí.
nebo pokud to nemůžeš dohnat v tom svazku tak si těch plus 12V vytáhni s pojistkový skříně a minus někde s karoserie vozu.
tak mi ted napadlo nemůže bejt problém v samotnym konektoru rádia-třeba oxidace nebo moc roztaženej kontakt v konektoru?pak by to špatně dosedalo a do konektoru by napětí šlo a do rádia ne :?:
VB 1.6 16V 74 KW 1996 -ex
škoda octávie combi 1.9 TDI 81KW
škoda octávie combi 1.6 SR 74 KW
Uživatelský avatar
mexxo
Příspěvky: 108
Registrován: 05 lis 2008, 07:46
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Schéma zapojení autorádia

Příspěvek od mexxo »

genius0011 píše:jenže já dal odkaz na APiKa :lol: a ne na dennyho :mrgreen: ale tam taky určitě pochodí ;)
Aha, ja som tiež nebol prihlásený a nezobrazilo mi to, takže automaticky :arrow: denny. :lol:
Ale mohol si dať odkaz aj na tunajšieho člena APiK: https://www.opel-forum.cz/memberlist.ph ... ofile&u=57 :mrgreen: camrda skús ešte toho APiKa.
camrda
Příspěvky: 19
Registrován: 17 úno 2010, 17:12

Re: Schéma zapojení autorádia

Příspěvek od camrda »

Objednal jsem se k Autoelektro Šenkýř v Pardubicích, tam mi pán řekl, že to do 500,-Kč udělají včetně konektorů, tak se nechám překvapit, zatím díky všem za pomoc, budu informovat jak jsem dopadl, zatím
camrda
Příspěvky: 19
Registrován: 17 úno 2010, 17:12

Re: Schéma zapojení autorádia

Příspěvek od camrda »

tak rádio je úspěšně zapojeno, palubní pc je zachováno, zatím se mějte
patas84
Příspěvky: 2
Registrován: 27 úno 2014, 16:09

Re: Schéma zapojení autorádia

Příspěvek od patas84 »

Ahoj mam stejny problem mohl by mi nekdo pomoct po pripade poslat schema diky
Odpovědět

Zpět na „Omega“