Astra g caravan nejde kľúč

1998-2004 Astra G klub - http://www.astra-g.cz

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Mixo
Příspěvky: 3
Registrován: 12 úno 2017, 08:05

Astra g caravan nejde kľúč

Příspěvek od Mixo »

Ahojte.Mám taký problém s mojou Astrickou g caravan. Prestal mi fungovať centrál nereaguje na kľuč vobec ani v spínačke. Chyba je sto percent v kľúči.Takto pred rokom mi to spravilo tiež dal kľúč som vyčistil a fachalo to rok skoro.Chcem sa spýtať ako postupovať pri kúpe nového kľúča .Či treba bežať do servisu ho nejak aktivovať či ako čo. Možem kúpiť aj jazdený kľúč bude to fungovať keď ho načítam či nie?Ďkujem pekne za rady. :roll:
Reklama
 

Petras
Příspěvky: 5
Registrován: 03 črc 2013, 14:03

Re: Astra g caravan nejde kľúč

Příspěvek od Petras »

No pokud nereaguje na central melo by stacit ho znovu sinchronizovat s autem (postup jsem uz teda zapomnel, ale na astra g foru to najdes). To ze nefunguje ani ve spinacce zna.ena ze nejde ani nastartovat? Jde pouzit klic z jineho auta ale he potreba ho zase sinchrinizovat ale mam pocit ze toto se musi pres diag. Resil jsem to kdysi taky na svym gecku, ale je to uz dost davno tak detaily vyprchaly.
Mixo
Příspěvky: 3
Registrován: 12 úno 2017, 08:05

Re: Astra g caravan nejde kľúč

Příspěvek od Mixo »

Práve že sa synchronizuje tak že ho strčíš do spinacky zopnes kontrolky a zamknes a odomknes auto.No nič už ani natoto nereaguje podľa mňa odišiel nejaký odpor v klipe alebo dačo.Len som chcel vedieť či niekto má stým skúsenosti a vie dačo poradiť...
Mixo
Příspěvky: 3
Registrován: 12 úno 2017, 08:05

Re: Astra g caravan nejde kľúč

Příspěvek od Mixo »

Auto štartuje normálne.Len zámok mám len na šoférovich dverách, dosť to obťažuje furt behať zamykať odomykať.
Odpovědět

Zpět na „Astra G“