NEKURI (netopí)

1993-2000

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Vtipny_IGI
Příspěvky: 9
Registrován: 29 lis 2013, 16:37

NEKURI (netopí)

Příspěvek od Vtipny_IGI »

Ahojte

som tu opat kedze ja si zase neviem rady..pozeral som po nete ale nic podobne som nenasiel tak sa chcem obratit na vas s prozbou...potreboval by som poradit...
kedze sme nemali sneh a ani mrazi v decembri 2013 tak som to nepocitil...proste chyba je v tom ze auto mi nekuri vobec... teplota normalne stupne na 90 a aj potom klesa takze je termostat funkcny..kamarat mi hovoril ze to moze byt termostat..ale to mi nejako neslo do hlavy..ale predsa som kupil novy termostat vertex ci ako sa vola a namontoval...ale zmena ziadna.
este nieco..sem tam ked idem a prejdem cca 50-80 km tak vtedy zacne fukat horuci vzduch...ale nie vzdy mi to urobi...

tak by som vas poprosil o radu..kedze teraz su mrazi a ja chodim s malou dcerkou 1.5 rocnou dost casto na aute...

corsu B 1.0 12v benzin.. motor X10XE


rocnik 1998


P.s. vodny system som cistil cca 2 mesiace dozadu


za rady vopred dakujem
Reklama
 

dawo.sharky
Příspěvky: 10
Registrován: 03 led 2014, 17:12

Re: NEKURI (netopí)

Příspěvek od dawo.sharky »

Pokiaľ funguje ventilátor tak jedine chyba niekde v potrubí vedení vzduchu stalo sa nam to raz v servise že všetko bolo v dobrom stave a na koniec to potrubie bolo celkom zdeformované a preto nefúkal vzduch skús sa mrknúť na to
Vtipny_IGI
Příspěvky: 9
Registrován: 29 lis 2013, 16:37

Re: NEKURI (netopí)

Příspěvek od Vtipny_IGI »

ventilator funguje ako drak..hadice som pozeral ..su ok....ale rozmyslam ze ci to daco nema spolocne s EGR ventilom..je to len moj dohad lebo ja sa osobne v takychto veciach moc nevyznam co sa tyka motora....proste egr mam zaslepen a ta hadica co z neho ide bola vzdy horuca ( ked nebol este vadny)..a teraz je stale studena...
Vtipny_IGI
Příspěvky: 9
Registrován: 29 lis 2013, 16:37

Re: NEKURI (netopí)

Příspěvek od Vtipny_IGI »

este som postrehol jednu vec..ked som isiel rano na aute tak kurilo studenym lebo bola vonku zima...ale ked som isiel poobede domov tak bolo vonku teplo a auto zacalo kurit.. ci to neni tak ze ked sa vonku oteply zacne kurit...a ked sa ochladi ..tak prestane kurit...
Uživatelský avatar
ernst
Příspěvky: 634
Registrován: 23 črc 2011, 16:18
Bydliště: Mikulov -Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: NEKURI (netopí)

Příspěvek od ernst »

mohla by být protočená vodní pumpa.
Astra F 1,6 8v původně 52kW (X16SZ) r.v.1995
Vtipny_IGI
Příspěvky: 9
Registrován: 29 lis 2013, 16:37

Re: NEKURI (netopí)

Příspěvek od Vtipny_IGI »

Sorry chlapi..neskoro odpisujem..no bola rozpadnuta vodna pumpa
Odpovědět

Zpět na „Corsa B“