z18xe chcipne a nestartuje

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Libor2665
Příspěvky: 4
Registrován: 23 led 2018, 09:53

z18xe chcipne a nestartuje

Příspěvek od Libor2665 »

Dobrý den, mám dotaz ohledně motoru z18xe v zafire 2002 ,po jeji koupi jsme ujeli asi 200km, pak vyskocila chyba a auto jelo na 3 válce, vymenil jsem zapalovaci listu a dobry, jenze jsem ujel dalsich asi 5km auto na volnobech chciplo a neslo nastartovat na diagnostice pise p1600 chybu jsem smazal a hned slo nastartovat, to same se mi stalo po dalsich cca 5km pri couvani, nez jsem neutralu zaradil zase to samo chciplo a ta stejna chyba. nekdo nejake napady ? muze to delat zapalovaci lista? nova je vyrobce Bremi
Reklama
 

Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 785
Registrován: 09 úno 2009, 21:08
Bydliště: Brozany u Pardubic

Re: z18xe chcipne a nestartuje

Příspěvek od denny »

Jednotka Simtec???Občas takto "umře".
Libor2665
Příspěvky: 4
Registrován: 23 led 2018, 09:53

Re: z18xe chcipne a nestartuje

Příspěvek od Libor2665 »

tak to netusim, mame auto teprve týden, je možné že by to mohlo být nevhodnou zapalovací lištou ? se starou se nám to nestalo než jsem dal novou. dnes se mi podarilo zprovoznit tu starou a jede zas na všechny válce tak uvidim jestli se to bude opakovat , je to pravidelne pri ujetí cca 5 km a zásadne na volnobeh, chcipne to zacne blikat auto s tim klicem na palubovce, chyba motoru a dobijeni, a odpojilo mi to diagnostiku, a uz jsem se nepripojil abych smazal ecu, při teto chybe i s vytazenym kličkem neco cvaka tesně nad vzduchovym filtrem, vypada to jako maly membranovy cerpadlo hadicka do toho na druhy strane ven a dva draty v konektoru, tak sem odpojil baterii a zas vsechno dobry. uvime zitra rano jestli se to stane i s puvodni zapalovaci listou. jinak to bude vadna ecu ?
Libor2665
Příspěvky: 4
Registrován: 23 led 2018, 09:53

Re: z18xe chcipne a nestartuje

Příspěvek od Libor2665 »

Zak to bylo nevhodnou zapalovací lištou. Výrobce Bremi na z18xe NEBRAT !
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“