Vrzání řadící páky video

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátoři: Astra - R@SAG, mattonecz, klm121, Moderátoři

Odpovědět

Mej jste nekdo podobný problém s hlavici řadící paky?

ANO povrzávala mne někdy
0
Žádná hlasování
NE nikdy
8
100%
 
Celkem hlasů: 8

petr3178
Příspěvky: 3
Registrován: 24 dub 2019, 19:28

Vrzání řadící páky video

Příspěvek od petr3178 »

Ahoj.
Astru 1,4 turbo 150 hp jsem kupoval novou pred 3 týdny.
Při venkovni teplotě 16 st a vice a pokud je interiér prohraty mne při řazení povrzáva řadící páka. Je to takové jakoby pnutí někde kde je pod řadičkou stříbrný kroužek. Chtěl jse to řešit objednanim kožené řadící paky, kterou jse mel v Astře J a, která ani nevrzla celých 8 let. Volal jsem do servisu a bylo mne receno, ze to odstraní v rámci záruky. Dnes návštěva servisu a technik mne říká, ze to není výrobní vada a pokud ma vozidlo najeto 1700 km tak mam jezdit, ze to vymizí cca do 5 000 km. Tak nevím. Mate nekdo podobný problém?


Diky za odpovědi.

Petr
Naposledy upravil(a) petr3178 dne 21 kvě 2019, 12:22, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

petr3178
Příspěvky: 3
Registrován: 24 dub 2019, 19:28

Re: Vrzání řadící páky

Příspěvek od petr3178 »

Dobry večer.
Tak na vozidle mam najeto 3700 km a vrzání hlavice řadící páky se jeste zhoršilo. Dnes jsem navštívil stejny autorizovaný servis a odpoved respektive řešení přijímacího technika se od minule návštěvy nezměnila. Je to výrobní standart. A nechce se jim to rozebirat, promazat co mne navrhovali při prvni návštěvě, natož vymenit za novy díl. A jinak pokud by jsem si hlavici obednal na sve naklady v koženém provedení nezaručuji, že budu spokojeny. Tzn.že to možná bude vrzat taky nebo ještě více . Jelikož mam auta moc rád a pokud zaplatíte za novy vůz mel by fungovat vice méně bezchybně. To ze někde vrzne část palubní desky beru, ale díl , se, kterým manipulujete neustále během jízdy a vrže? Poprosim vas o jakýkoliv vas postřeh, radu či návrh řešení teto situace. Jinak jsem psal na oficiální zastoupení Opel a bylo mne sděleno , že o reklamaci rozhoduje prodejce nikoliv ofiko zastoupeni Opel ČR. Přikládam odkaz na video a děkuji za vaše komentáře, rady. Jo jinak postřeh z dneska pokud řadím a zatlačil na hlavici větší silou tak nevrže. Tak nevím. Zitra zajedu do dalšího autorizovaného servisu a dam vědět jaky maji tam názor.

Díky

Petr

https://youtu.be/Af8POqD793A
Odpovědět

Zpět na „Astra K - Interiér a exteriér“